Emel Sayının gözüyle

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Polemikler, kavgalar, yaşanan tuhaf aşklar, ünlü sanatçı Emel Sayın'ı çileden çıkarttı. Olan şeyleri son derece seviyesiz bulan sanatçı, çok öfkeli....
<div align="center"></div>
MAGAZİN alemindeki kavgalar, yaşanan günübirlik ilişkiler, sansasyonlar bu işe yıllarını vermiş Emel Sayın&#39;ı rahatsız etti. 40 yıldır sanat camiasının içinde olan, binlerce konser veren sanatçı yaşanan bu seviyesizliklerden çok huzursuz.

&#39;İNŞALLAH DİBE VURMAZ&#39;
POLEMİKLERLE gündeme gelen isimleri eleştiren sanatçı, kendi jenerasyonunun çok daha kültürlü olduğunu söyledi. Sayın, "Sanat dünyasında seviye yerlerde sürünüyor. İnşallah dibe vurmaz" diyerek kızgınlığını ifade ederken, gözlemlerini sıralamadan duramadı.

İşte Sayın&#39;ın gözüyle sanat dünyasında yaşanan seviyesizlikler...

* Kısa süreli aşk yaşıyorlar
* Sırtlarını zengin ve güçlü erkeklere dayıyorlar.
* Yaşadığı beraberlikten güç alarak sağa sola laf atıyorlar.
* En yakın arkadaşının sevgilisini ayartıyorlar.
* Sabahlara kadar gecelerde boy gösteriyorlar.
* Adını duyurmak için gündemdeki isimlere sataşıyorlar.
* Hakaret dolu tartışmalarla kötü örnek oluyorlar.
* Eğitim almadan her işe girişiyorlar
takvim

Not: Valla benim çok hoşuma gitti. Tarafsız ve çok doğru söylenmiş sözler olarak zamanımıza uyuyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt