elveda symbıan..(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

E_yedi

Üye
    Konu Sahibi
elveda symbıan..(
arkadaslar bugun galaxy s2 alarak androıde gectım. Androıd formu nasıl bılemem ama symbıan formu kadar zengın olmayacagını bılıyorum. Bu forumu gercekten cok sevıyorum . Androıdde bulundıgum kadar bu bolumdede bulunacagım. Androıde gecmemın sebebı aradıgım uygulama oyun hepsı androıdde pes oyununa bayılırım daha 11 ın yamasını oynuyoz androıdde 12 nın spıkerlı versıyonu mevcut. Fıfa 13 cıkacak yakında symbıana daha cıkacak oyun uygulama yok . Herkesınde bıldıgı gıbı.

Arkadaslar cogu konularda bana cok yardımcı oldunuz Allah hepınzden razı olsun cok tesekkur ederım. Cıkardıgınız uygulamalarla modlarla .
Herkese hoşçakal demıyorum cunku hala bu bolumde dolasmıs olacagım bazı konularada maydonoz olacagım.. :D

meme4

meme4

Üye
hayırlı olsun ama s2 şarjı çok çabuk bittigini duymustum şarj stabillik bir de düzen konusunda symbian özlersin diye düşünüyorum

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Hayırlı olsun:D

E_yedi

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı olsun ama s2 şarjı çok çabuk bittigini duymustum şarj stabillik bir de düzen konusunda symbian özlersin diye düşünüyorum

bu elımdekı telefon kadar gıttıgını sanmıyorum sadece opera aktıf operada dolasıyorum gunde 3 kez sarj edıyorum akla mantıga uygun gelıyormu ılk aldıgımda ıyydı 6 ay oldu sımdı olu. S2 de 1650 mah batarya. Anımasyonlar acık ekran parlaklıgı sonuna kadar acık ve vıdgetler ınternete baglanıyorsa o zaman her telefonda sarj dayanmaz . Normalde nokıa androıd aynı batarya kullanıyor androıd bıraz fazla yıyebılır. Haklısın.

Stabıllık derken menude kayarken cok takılıyor onumu dıyorsun arkadasım.. Stabıl oldugu kadar cok takıntı telefon belleler. N kadar guncelleme cıkarırlarsa cıkarsınlar en fazla 1 hafta telefon orgınal hızını koruyor ondan sonra essegın ustune 2 ton yuk yuklemıs gıbı ıs goruyor . Dogru duzgun calıasan tek bır uygulaması yok . Acıklayım

opera....sureklı baglantı hatası verıp duruyor bu sorunu daha cozemedıler
ramblow....telefonu cok yavaslatıyor cok sarj yıyor sozde ram temızleyıcı
nımbuzz..... Sohbette boyuna kasılıp duruyor + nımbuzz da her mesaj gozukmuyor nımbuzz dan cıkıs yapınca operadan faceye gırınce yenı gelen mesajlrı goruyorum..
Isıme yarayan butun uygulamalarda bı halt cıkıyor e7 kullandım kullanalı ozellıkle ınternette dolasırken kıtlenmesı telefonun acma kapama yerıne 8 sanıye basmak zorunda kalıyorum bu hata gunce en az 5 kez oluyor .. Symbıanı ozleyecegımı sannetmıyorum ben telefonu ozluyorum s2 elıme gecınce ozlemde gıdecekte .. :)

özleyecegım tek sey = bır daha e7 telefonda rastladıgım hatayı bu bolume yazamadıgım olacak. :D

yalnıs anlamayın nokıayı kotulemem ama aklınız varsa bır androıd telefon almanızı onerırm. Ben symbıanın hatalarından bıktım cunku. Yalnz bu bellenın klavyesı cok hozuma gıdıyor galaxy s2 ye sanırım gec alısacam bugun elıme aldıgımda doru duzgun bır sey yazamadım :D

- - - Eklendi - - -

bu arada tesekkurler arkadaslar...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
hayırlı olsun güle güle kullan

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hayırlı olsun,güle güle kullan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt