Elinde Ios 6.1.3 Shsh Kaydı Olan Arkadaş Varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

emre ülker1

emre ülker1

Üye
    Konu Sahibi
Elinde Ios 6.1.3 Shsh Kaydı Olan Arkadaş Varmı?
dediğim gibi eğer elinde 6.1.3 shsh kaydı olan varsa ios 7den downgrade yapamayan arkadaşlara bi yol göstermiş olalım denemediğim için pek bişey diyemiyorum ama olursa çok kişi dua eder :)

kosigin

kosigin

Üye
Bende 4s var ve 6.1.3 shsh kaydim var yardimci olur musun

emre ülker1

emre ülker1

Üye
    Konu Sahibi
kardeş kaydı bi şekilde bi bana yollarsan sürüm imzalarsam yükleyebiliriz

kosigin

kosigin

Üye
Suan isteyim aksama msj atarim

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Bildiğim kadarıyla düşündüğünüz şey imkansız :) SHSH kaydı için jailbreak gerekiyor.Zaten IOS7 için şuan JailBreak yok. + Olarak bir telefonun shsh jaydı başka bir telefonda kullanılamıyor.Seri numaraları falan filan işin içinde olduğu için.
Yalnış biliyor olabilirim ama hiç sanmıyorum.

emre ülker1

emre ülker1

Üye
    Konu Sahibi
shsh kaydı ile ifaith yardımıyla bir ipsw dosyası indiriyoruz onuda imzalatıyoruz yani imzalarken telefon vs bağlamıyoruz ama telefonu restore ettikten sonra sıkıntı cıkabillir mi bilmem. eğer basarılı olurda yüklersek düşürdüğümüz sürümden shsh kaydı alarak yeniden restore edebiliriz diye düşünüyorum ama denemedim suan deniyorum :DİNTERNETTTEN BULDUĞUM BİR SHSH KAYDI İLE İOS 5.1 E RESTORE EDİYORUM ŞUAN TELEFONU :D

kosigin

kosigin

Üye
Sonucunu bekliyoruzNoldu oldu mu

emre ülker1

emre ülker1

Üye
    Konu Sahibi
oldu ama benim cihaz 4 itunesin eski sürümüyle sıkıntı cıkarmadan döndüm ve ios 5 kullanıyorum bide jail break yaptım ve ordan shsh kaydı aldım bi kez de kendi kaydımla restore ettim sıkıntısız şuan.

kosigin

kosigin

Üye
4s olmaz mi

cbfb1907

cbfb1907

Üye
Merhaba bende de iphone 4 var hocam. ios 7 den sürüm düşüreceğim shsh kaydım yok. Bulduğun kaydı paylaşırsan sevinirim

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Kafanız mi güzel shsh kaydı imei No ile eşleşiyor, başka cihazda çalışmaz :)

Symbianize

Symbianize

Üye
iPhone 4 harici telefonlarda SHSH bile olsa downgrade olmaz (hariç derken üst modeller) ayrıca her telefonun SHSH kaydı kendine özeldir başkasınınki kullanılamaz

cbfb1907

cbfb1907

Üye
peki ios 5 e düşüren arkadaş nasıl yapmış bunu merak ediyorum.

aykutaktas_1989

Üye
Ip 5 lerde shsh kaydi olsa bile downgrade yapilamiyor bilginize

ara3838

Üye
Lütfen rica ediyorum, elinde iphone 4 ios 6.x veya 5.x farketmez, shsh kaydı olan varsa gönderebilir mi. telefon dfu modda açılsa bile yapmaya razıyım. telefonu hiç kapatmam gerekirse. yeter ki yollayın şu shsh kaydını :( bi türlü bulamadım internette.

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Bulamaman çok normal yazdıklarımızı okumuyorsun galiba, kimsenin kaydı sana yaramaz dostum imei numarası ile eşleşiyor kayıt. Her cihazın ki kendine özel.

firat36

Üye
yanlış bilgi veriyosunuz şu an konu anlatımlarında shshs kayıtsız sürtüm düşürme var ve orda başka bir cihaza ait shsh kaydı paylaşılmış bu adam salak mı siz demenize kendi imeisiyle eşleşilen shshyi paylaşıyo?

gurselpirpan

Üye
Merhaba arkadaşlar sizden bir ricam olacak bende iPhone 4 var ve çok yavaş jailbreaklı ios 7.1.2 yüklü sizden ricam ios 6.1.3 ün ya herhangi bir ios 6 yazılımının shsh kaydı varsa elinizde bana mesaj olarak atar mısınız? Yardımcı olursanız çok sevinirim. e-mailden de atabilirsiniz ya da siz nasıl isterseniz. Allah razı olsun şimdiden. E-mail= [email protected]

Üst Alt