Elektro Gitar Çalanlar ve Çalmışlara Sorum Var

 • 4 Temmuz 2011
 • 2252 Okunma
 • 8 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Elektro gitar kursuna gitmek istiyorum ancak elektro gitar çalmaya değermi?:hmmm
  Zorlukları ve avantajları neler?:rock:
   


  Yazan: ALPARS™
 2. Ya aslında okadar zor değil kendinde öğrenirsin.Onların sayıları var netten iyi bir öğreticinin videosunu bulursun o sana elektro gitarda sayıalr söylicek tabi ingilizcen iyi ise 7 de 6 der perdeye göre yani oradan öğrene öğrene hızlandır elini bukadar bide geliştirirsin elini tamamdır :) ben öyle geliştirdim.
   
 3. Mesele zor olması değil.Çalması yani tek başına grup kurmadan çalınabilir mi?
  Ben aslında iki enstrüman arasında kaldım saz mı elektro gitar mı?
   
 4. at mı ? eşek mi ?:d::ehe
   
 5. Bnce elektro gitar çünkü elektro gitarda saz gibi çalabilirsin ;)
   
 6. Çok garip bir soru. :hmmm Birisi bin yıllık kültürün simgesi diğeri popüler kültürün, anlamışsındır demek istediğimi. Kendini hangi kültüre ait hissediyorsan, ona yönelmelisin; doğru olan bu.

  Saz gibi çalması mesele değil, sazın tınısını almak mesele. Elektro gitarda saz sesini alabilmek için ek cihazlara ihtiyaç var. 400 TL civarında onlarda toplam.
   
 7. Son kararım elektro gitar.
   
 8. başgıçta klasik yada akustik gitar alsaydın abi mekanda akustikle elektro gitar şeklinde çalmış insanım :D
   
 9. elektro gitar aslında o kadar kolay değil ama ruhun varsa, azıcık bir eğitimle bunu başarabilirsin. Ben mesela rock-metal müziği çok severim tvde orada burada gördüm rockcıları yavaş yavaş kanım ısındı sonra vazgeçilmez hale geldi.(rock müzik). başta hafif dinliyordum sonrada metal dinlemeye başladım hep dinlemekle olmuyo tabi metalcilere baka baka ben de onlara özendim artık ben de bu müziği yapmak istiyorum dedim ve başladım klasik çalmaya 3 ay kursa gittim sonrasında da Guitar pro tablerinden şarkılar çalmaya başladım elekttro gitarla. yavaş yavaş geliştirdim kendimi. yani demek istediğim yapmak istiyorsan kolaydan başla sonrasında eğer istek varsa her türlü geliştirebilirsin kendini arkadaşın dediği gibi internetten de öğrenebilirsin veya kendi başına basitten başlayarak devam ettirebilirsin. Başlarda Klasik gitar bile uzun süre çalıştığında parmakları epey bi ...
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2018 - 06:59