elektirik faturasi bakin arkadaslar acil

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
elektirik faturasi bakin arkadaslar acil
arkadaslar elektirik fatufasinin son odeme tarihi 1 temmuzdu bugun 6 si ve bende para yok bugun kagit gelmis elektirigi ne zaman keserler acil yardim

Son düzenleme:

esmeran3

esmeran3

Üye
Kardeşim 2 fatura ödenmese sorun olmuyor 3 fatura ödenmezse kesiyorlar bizimde başımıza geldi binanın elektriği ödenmemiş

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim 2 fatura ödenmese sorun olmuyor 3 fatura ödenmezse kesiyorlar bizimde başımıza geldi binanın elektriği ödenmemiş
anca ayin 15 inde odeyebilirim eve kagit gelmis ihbarname kesmesinler bide elektirigi

esmeran3

esmeran3

Üye
anca ayin 15 inde odeyebilirim eve kagit gelmis ihbarname kesmesinler bide elektirigi

Kardeşim dediğim gibi aynısı oldu ama 3. faturada kesildi 1 ay gecikse bişey olmuyor çok gördüm çünkü ama sen yinede erkenden ödemeye bak

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
parasizligin gozu kor olsun

• Beğen
Tepkiler: -Emre ve MaxipmaN
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
insallah kesmezler ya maasa daha 1 hafta var keserlermi ?

sLeepLe

sLeepLe

Üye
ya erkenden ödemen için yazıyolar hukuki işlem yapılacaktır falan diye tek faturaya kesmezler neyin hukuki işlemini yapcaklar

mabdussamed

mabdussamed

Üye
ilden ile durum değişiyor da eskiden 2-3 fatura birikince sorun çıkmıyordu.devlet elektriği özelleştirdiğinden beri son ödeme tarihinden bir hafta sonra elektriği kesmeye başladılar.ben bir kaçına şahit oldum ama sizde yine de farklı olabilir

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bizim 2 ve ya 3 te geliyolar kesmeye oda adama bugün ödiycem kesme diyince iyi biriyse kesmiyo bi kaç kez başımıza geldi bizimde

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Bay H

Bay H

Üye
arkadaslar elektirik fatufasinin son odeme tarihi 1 temmuzdu bugun 6 si ve bende para yok bugun kagit gelmis elektirigi ne zaman keserler acil yardim

Ödeyeceğin güne kadar geçen sürede bir miktar gecikme faizi uygulanabilir ancak elektriğinizi kesmeyeceklerdir.

Üst Alt