El yazısıyla mesaj yazma, trident mb 1300

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efras

Üye
    Konu Sahibi
El yazısıyla mesaj yazma, trident mb 1300
Bu telefonda el yazısı ile yazılan bir kelime nasıl dönüştürülür mesajda böyle bir özellik var mı örneğin mesaj yazarken ben yazıyorum n harfini alıyor sadece telefon. yardımlarınızı bekliyorum

yolcu20

Üye
reis bunun cızerek karekter tanıması %20 zor tanıyor harflerı bence ekrandakı tuslara elını alıstır cok rahat oluyor ben normal klawye seklıne getırdm rahatım sımdı seri yazıyorm artk :):)

efras

Üye
    Konu Sahibi
hocam mesaj bölümündeki a b c harfleri çok küçük yalnız bunları büyütebilmenin bir yolu yok mu kalemle yavaş yazılıyor, bir paramağın bastığı yerde 4 harf bulunuyor. örneğin dokunmatik aramada ne güzel ekrandan basıp numaraları çeviriyoruz, böyle bir olayı yok mu bu harflerin ? :(

yolcu20

Üye
reis senın model W-T2 olsaydı onda msj yazar iken aynı normal tuşlu cep telefonu gibi rakamlar cıkıyor ekranda kocaman kocaman ordan teker teker yazıyorsn 1 tusunda mesela abc gibi ekranda kocaman cıkıyor tıklaya tıklaya yazıyorsn bu sadece W-T2 de var ama sımdı W-T6 acıktı W-T serisinın en iyisi fakat o özellık yok belkı bi programını bulurlar senın telefona ;);)

efras

Üye
    Konu Sahibi
walla program olsa iyi olur yolda giderken, dışarıdayken mesaj yazılmıyor, olmuyor :S bir programı olsa şahane olur. yok mu hç ya :( çinde kesin vardır :D

yolcu20

Üye
valla reis olsa benım tele indiricemde yok diye dusunuyorm bulrsan pm den banada yolla :D:D

efras

Üye
    Konu Sahibi
ok, araştırıyorum ama yok. teli aldığım telefoncuyla konuştum wt2ye yükselticez başka çare yok gibi, onda mesaj yazma dediğin gibiyse harika baktım özellikler de muhteşem java da destekliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt