Eksiksiz Ajans Sosyal Medya ve Lisans Hizmetleri - Windows-Office %50 İndirimli

Sponsorlu Bağlantılar

intibah

intibah

Üye
    Konu Sahibi
* Site Adı: Eksiksiz Ajans Lisans Hizmetleri
* Site Adresi:
* Açıklama: Websitemizde windows, office lisansları, webmasterlar için gerekli birçok lisans satışı yapılmaktadır.
Öne çıkan lisnslar: Windows, office, Shutterstock, Envato Elements, Adobe Stock, Canva öğretmen, Canva öğrenci
Semrush pro, Semrush Guru, Ahrefs, Duolingo öğretmen, Duolingo öğrenci
Wordpress RankMath Pro, Elementor pro, Wp Rocket
Vpn lisansları, antivirüs lisansları...
* Açıldığı Tarih: 01.05.2022
* Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri: 50'den fazla yazılım lisansı bulunan sitemizde zamanla lisans çeşitliliği artacaktır. Ayrıca hizmet çeşitliliğini de artırmayı düşünüyoruz. Sosyal medya başta olmak üzere hosting hizmetleri de verilecektir.
Tüm Maxicep ailesi davetlidir.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt