Ekranda Bülent Ersoy rezaleti!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
Ekranda Bülent Ersoy rezaleti!

Ersoy, TRT'te canlı yayında! Programın sunucusuna resmen asılıyor ve bakın o anda ağzından neler dökülüyor.
Akşam Sefası programı Ankara'daki Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nden canlı olarak yayınlandı. Programın canlı yayın konuğu olan Bülent Ersoy, TRT ekranlarında kimsenin de alışık olmadığı bir üslupla programın sunucusuna asıldı! Bakın sonra neler oldu;

TRT 1 ekranlarında Cihangir Göker'in 'Türk Sanat Musikisi'nin emsalsiz, muhteşem seslerinden bir diva geliyor' şeklindeki anonsuyla sahneye davet edilen Bülent Ersoy, kendisine eşlik eden Ankara Radyosu'nun genç solistlerine de tek tek elini öptürdü.

Star TV ekranlarındaki Popstar Alaturka yarışmasında giydiği kıyafetlerle sürekli tartışma yaratan Bülent Ersoy'un TRT 1 ekranı için tercih ettiği kıyafeti hem şık hem de dekolteden uzaktı.

Güçlü sesi ile Türk Sanat Müziği'nin önemli eserlerini seslendiren Bülent Ersoy'un TRT 1 ekranına çıkmış olmasının verdiği keyif yüzünden okunmaktaydı.

Swarovski taşlı özel mikrofonunu ve nota sehpasını da yanında getiren Bülent Ersoy, sahnede bir de talihsizlik yaşadı. Ersoy, ilk şarkısını söylerken sol kulağındaki küpesi bir anda yere düştü. Kısa bir süre şaşkınlık yaşayan Ersoy, hiçbir şey olmamış gibi şarkısını söylemeyi sürdürdü.

Bülent Ersoy, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'in kendisini yemeğe davet ettiğini ve birlikte musiki üzerine konuştuklarını vurgulayarak, "Kendilerini tanımak şerefine nail oldum. Beni dinlemek lütfunda bulundular. Kendilerine de teşekkürlerimi arz ediyorum" diye konuştu.

Solist Nusret Yılmaz'ı sahneye 'güzel çocuk nerede' diyerek davet eden Bülent Ersoy, beğenisini de söylemeden edemedi:

Nusret Yılmaz: Heyecanlıyım, hakikaten öyle.

Bülent Ersoy: Ben de çok derinden mi baktım o kadar?!!

Nusret Yılmaz: Bilmiyorum o takdir size ait.

Bülent Ersoy: Ay TRT olmasaydı, bir başka türlü bakardım herhalde.

Nusret Yılmaz: Çok şükür TRT'deyiz efendim. TRT'de olmak hakikaten çok büyük bir keyif.

Nusret Yılmaz ile birlikte şarkı okuyan Bülent Ersoy, yakışıklı solistin elini şarkının sonuna kadar hiç bırakmadı.

Ersoy, daha sonra RTÜK Başkanı Zahid Akman'a mesaj göndererek, şunları söyledi:

"Güzel adam ama TRT... Başka bir kanalda buluşuruz inşallah. TRT'nin çatısı altında son derece dikkatli olmaya mecburuz. Sayın genel müdür... Zahid Akman orada; daha uyumamıştır. Olamaz, ama Star'da ben onu nasıl olsa hallederim Allah'ın izniyle..."
Televizyon Gazetesi

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
tam bi rezalet yani

Anıl Umut

Emekli Yönetici
sunucu korkmuş baksanıza çok şükür trt deyiz diyor:kop:
ablan sana kurbaaan olsun:ehe:ehe:ehe

elmyra

Üye
kendi, capında eğlenmiş daha nolucak :ehe:ehe:ehe:ehe

çok sükür trt deymiş ya olmasaymıs mazalllah :ehe:ehe:ehe:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bülent Ersoy: Ay TRT olmasaydı, bir başka türlü bakardım herhalde

denyo ya:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...