Yardım Ekran yer paylaşımı sorunu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maybek

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba. Lg G4'teki ekran yer paylaşımı sıkıntısının nedeni nedir? Bazı uygulamaları açmaya çalışırken sürekli "Ekran Yer Paylaşımı tespit edildi. Uygulamalar/Ayarlar'dan ekran yer paylaşımını kapatın." diyor. Ama bu ekran yer paylaşımı ayarını bir türlü bulamıyorum. Bilen varsa yardım etsin. Izinler'den de bulamadım.
 
_ardaa

_ardaa

Üye
O sorunu verdiği zaman açılan ekranda ayarları aç yazısı göreceksin oraya bas ekran yer paylaşımı bölümü açılacak orada ki tüm açık izinleri kapat.
 

maybek

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim. O ayar seçeneğini bir türlü bulamadım. Ama uğraşa uğraşa düzeldi. Yine de teşekkürler.
 
_ardaa

_ardaa

Üye
O mesaj çıktığında mesaj penceresinin sağ alt tarafında ayarları aç yazıyor normalde ona basınca yer paylaşım ayarını açıyor ama sende farklı heralde.
 
Buğra

Buğra

Admin
Sorun çözüldüğüne göre konu :locked:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt