Ekran Yatay Hale Dönmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra60

Buğra60

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Yatay Hale Dönmüyor
C6-01 kullanıyorum ve sensörler açık olduğu halde ekran yatay olmuyor. Böyle bi durumla karşılaşan veya çözümünü bilen var mı?

-

Yazmayı unutmuşum bu arada, alarm susturma ve arama susturma sensörü de çalışmıyor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
yüklü uygulama yani ekran ile ilgili o engelliyor olabilir..

Buğra60

Buğra60

Üye
    Konu Sahibi
@aysansoylu ne demek istediğini tam anlayamadım. :/

@MesutAktaş telefona orjinal yazılımı flashladım daha yeni. Öyle fazla bi uygulama yok yani telefonda. Hangi uygulama olabilir mesela ekranı etkileyebilecek?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
yüklü olan ne var bilemediğimden tahmin yürütmeye çalıştım, yazılım attığını yeni söyledin peki yazılım atmadan önce çalışıyor muydu ?

Buğra60

Buğra60

Üye
    Konu Sahibi
Valla ne zamandır hiç kullanmadım sensörleri. Uzun zamandır hep kapalı duruyorlardı. Bugün öyle sıkıntıdan telefonu kurcalarken farkettim. Hani benim için çalışmaması çok sorun olmaz ama telefonun bi özelliği sonuçta bu. Çalışması çalışmamasından her zaman iyidir :)

asigsasi

asigsasi

Üye
sensor açık ve telefonu kapatıp açtın ise hala çalışmıyorsa sorun donanımsal bir sorun gibi gözüküyor

dodomania

Üye
bende de olmuyo önce alarm susturma ve arama yapma sensörünü aç sonra telefonu kapatıp aç iki sensörü kapat ekran sensörünü aç soru halloldu bundan sonra bütün sendörleri açabilirsin

Üst Alt