Uygulama Ekran Videosu Cekme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Videosu Cekme Sorunu
Arkadaslar google playde root gerektiren gerektirmeyen bir tomar uygulama denedim ama kimisi renksiz cekiyo kimi cekiyo ama video acilmiyo kimi cok kisa sureli cekiyor en son SCR Screen Recorder i denedim is gordu ama cekime baslayinca tel acayip kasiyo buda videoyu mahvediyo bu konuda onereceginiz bir uygulama var mi acaba ?

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Şu an bunu sorunsuzca kullanıyorum..

Root ister indir wifi ile programı aç.
İçinden codec paketi indirecek artık hazır

www23.zippyshare.com/v/85937866/file.html

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Şu an bunu sorunsuzca kullanıyorum..

Root ister indir wifi ile programı aç.
İçinden codec paketi indirecek artık hazır

www23.zippyshare.com/v/85937866/file.html

Cevap icin :tşk: hocam peki tam olarak kac MB lik bir indirme olacak bu codec paketi de dahil olmak uzereHocam ise yaramadi videoyu cekti ama acinca ortam dosyasi turu desteklenmiyor diyo ayrica acinca herhangi bir codec indirmesi yapmadi bunun gibi diger indirdigim uygulamalar da ortam dosyasi sorununu verdi yeni cevaplar bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih
Mücahit Güven

Mücahit Güven

Üye
scr pro 400 kb kullan

KırcalıHolding

Üye
Scr nin ayarlarına gir video hızı falan ayarları vardır onları düşürerek dene.ayarlarıyla oyna biraz muhtemelen telin donanımı küçük geliyordur.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Scr nin ayarlarına gir video hızı falan ayarları vardır onları düşürerek dene.ayarlarıyla oyna biraz muhtemelen telin donanımı küçük geliyordur.

Aslinda artik lazim degil bana ama donanim nasil dusuk geliyor anlamadim ? 1 GB RAM 1.5 GHz İslemci neye yetmiyor ? Ki yetmiyorsa gerekte yok :ehe

Mücahit Güven

Mücahit Güven

Üye
rootlu olupta scr nin çalışmadığı neredeyse hiçbir pro yok. video pixelini düşür demek istedim

Üst Alt