Ekran şifresi unutma hakkında (yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Ekran şifresi unutma hakkında (yardım)
Merhaba arkadaşlar, elimde CPH2185 OPPO A15 diye bir telefon var. Ekranı açmak için şifreyi unuttum. Kapalı konumda iken hard reset atayım dedim ona bile ekran şifresi istiyor. Şifremi unuttum yerini komple kaldırmışlar. Zaten ekranda da yazıyor şifrenizi unutursanız telefonu açamazsınız. Servise vermeniz lazım diyor. Bunu açmanın bir yolunu bilen varsa yoruma gelirse sevinirim. Lütfen yazılım demeyin onu ben de biliyorum. Maddi açıdan şu an dardayım.
Netin altını üstüne getirdim bu telefonlar için hard resete bile ekran şifresi istiyor. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Not: Youtube videoları eski yöntemi anlatıyor. Lütfen oraya bak demeyin. ☺

Ekli dosyalar

• Üzüldüm
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Nasıl nir olaya denk geldin abi sen

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl nir olaya denk geldin abi sen
Yav normalde ben telefon kurduyum. Her türlü teli hard reset atarak açardım bu diğerlerine göre farklı. Formatiçin bile şifre istiyor. Neyse mecbur garantiye gönderecem ☺

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Hocam 4 günlük video bir bakar mısınız

Edit: Pardon yazılım istemiyormuşsunuz arkadaş yazılımla yapıyor.

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK ve fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi

Anlaşılan servis yolu göründü. Umarım garantiye girer. ☺

• Beğen
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Servis de yazılım atacaktır tüm verilerin siline bilir haberin olsun

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Onu biliyorum, sıkıntı yok da. Yazılım atılması garantiye girer mi sence
Tabi ki hocam zaten tek yapıklari iş bu hemen format sıfırdan rom yükleme yapmak ama o format ekranında senin bilmediğin bir şey var ki yapamıyorsun çalıntı olayına karşı alınmış bir önlem de olabilir o yüzden cihazı illa kendileri görmek istiyor

• Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, MAERKEK ve fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Tabi ki hocam zaten tek yapıklari iş bu hemen format sıfırdan rom yükleme yapmak ama o format ekranında senin bilmediğin bir şey var ki yapamıyorsun çalıntı olayına karşı alınmış bir önlem de olabilir o yüzden cihazı illa kendileri görmek istiyor
Bu şifre girme olayı yeni çıktı. 5-6 ay öncesine kadar hard reset atılıyordu. Bakalım bir şeyler yapacam artık

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
Merhaba arkadaşlar, elimde CPH2185 OPPO A15 diye bir telefon var. Ekranı açmak için şifreyi unuttum. Kapalı konumda iken hard reset atayım dedim ona bile ekran şifresi istiyor. Şifremi unuttum yerini komple kaldırmışlar. Zaten ekranda da yazıyor şifrenizi unutursanız telefonu açamazsınız. Servise vermeniz lazım diyor. Bunu açmanın bir yolunu bilen varsa yoruma gelirse sevinirim. Lütfen yazılım demeyin onu ben de biliyorum. Maddi açıdan şu an dardayım.
Netin altını üstüne getirdim bu telefonlar için hard resete bile ekran şifresi istiyor. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Not: Youtube videoları eski yöntemi anlatıyor. Lütfen oraya bak demeyin. ☺
Üç tuşla kapat yeniden baslarken ses kisma ,acma tusuna bas recoveryye girer oradan format atarsin wipe data dan ama acsan bile hesabin varsa is sor

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Üç tuşla kapat yeniden baslarken ses kisma ,acma tusuna bas recoveryye girer oradan format atarsin wipe data dan ama acsan bile hesabin varsa i

Üç tuşla kapat yeniden baslarken ses kisma ,acma tusuna bas recoveryye girer oradan format atarsin wipe data dan ama acsan bile hesabin varsa is sor
Yalnız Oppo telefonlarda o işe yaramıyor. Format atmak için bile ekran şifresini istiyor. Telefoncuda 130 liraya yaptırdım mecbur
Mesaj birleştirildi:

Paylaştıktan birkaç gün sonra mecbur telefoncuda yaptırdım. Hard reset yöntemleri eskide kalmış. Bütün açıkları kapatmışlar ne yazık ki zira ben telefon kurduyum ama Oppo beni aşar. Güvenlik sistemi iPhone ile birebir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
Hasand.

Hasand.

Üye
Android 9 ve altinda frp kirmak kolayda
Yalnız Oppo telefonlarda o işe yaramıyor. Format atmak için bile ekran şifresini istiyor. Telefoncuda 130 liraya yaptırdım mecbur
Mesaj birleştirildi:

Paylaştıktan birkaç gün sonra mecbur telefoncuda yaptırdım. Hard reset yöntemleri eskide kalmış. Bütün açıkları kapatmışlar ne yazık ki zira ben telefon kurduyum ama Oppo beni aşar. Güvenlik sistemi iPhone ile birebir.
Samsung a10s,a70 ,a50 de denedim sürümleri android 10 ve üzeri
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Bende ayni oldu telefonda tuşla kapatim format attim sebeke cekmedi frp de cikti 70tl frpye 100tlye sebekeye verdim

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi

Android 9 ve altinda frp kirmak kolayda

Samsung a10s,a70 ,a50 de denedim sürümleri android 10 ve üzeri
Mesaj birleştirildi:

Bende ayni oldu telefonda tuşla kapatim format attim sebeke cekmedi frp de cikti 70tl frpye 100tlye sebekeye verdim
Oppo'nun sistemi çok farklı. Format atılmıyor bütün eski yöntemleri kapatmışlar.

Üst Alt