Haber Ekran kilitleme uygulaması "Simple Screen Locker" mağazada!

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kilitleme uygulaması "Simple Screen Locker" mağazada!

Ekranı kilitlemek için güç tuşunu kullanmaya paydos!

Artık ekranınızı Simple Screen Locker ile herhangi bir fiziksel buton kullanmadan kilitleyebileceksiniz.

Bu küçük ama kullanışlı uygulamada tek yapmanız gereken uygulamanın live tile'ını başlangıç ekranına eklemek.

Artık tek dokunuşla - herhangi bir menü veya ayara yönlendirilmeden- ekranı kilitleyerek glance moduna geçebilirsiniz.

Bu arada uygulamanın live tile'ının şeffaf görünüme uyum sağladığını da belirtelim.

Uygulamayı aşağıdaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: SLH.55 ve Bay H

Tacettinn

Tacettinn

Üye
:tşk:

beats

beats

Üye
Teşekkürler, abi uygulama arka planda çalışıp şarj tüketiyor mu ? Yoksa adı gibi simple mı ?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
güç tuşum kırılmıştı :D :tşk:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler, abi uygulama arka planda çalışıp şarj tüketiyor mu ? Yoksa adı gibi simple mı ?

Simple :oke:
Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.
Hatta dilersen, Battery Saver (Pil Tasarrufu) uygulamasından da herhangi bir sıkıntı olmadığını görebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve beats
luckysleven

luckysleven

Üye
teşekkürler ... bu 8.1 güncellemesi yeniliklerden çok uygulamalar için yararlı oldu : ) bu arada lock screen uygulaması da güncelleme sonrası sorun çıkarıyordu şimdi güncelleme aldı eskisi gibi stabil çalışıyor ve arkada neredeyse varla yok arası takılıyor : )

SLH.55

SLH.55

Üye
Şimdi bu uygulamayı mı öneriyorsunuz lock screen mi :D

SLH.55

SLH.55

Üye
aynen oda şeffaf 2'si arasında kaldık :D

IVI-Elia

Üye
teşekkürler.Ancak bi sorum olacaktı.Gerçi zamanında ana konuda sormuştum da soruma bakamadım o kadar kalabalıktı ki? :D hani şu şekilli kilit ekranı vardı ya sununda o neden yok betada.(kaçırdıysam kusura bakmayın)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler.Ancak bi sorum olacaktı.Gerçi zamanında ana konuda sormuştum da soruma bakamadım o kadar kalabalıktı ki? :D hani şu şekilli kilit ekranı vardı ya sununda o neden yok betada.(kaçırdıysam kusura bakmayın)

O özellik Final güncellemesinde verilecek, maalesef Preview sürümde yer almıyor :oke:

serverfun912

serverfun912

Üye
Teşekkürler.

skynet

Üye
Teşekkürler

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Biri bi anket yapsa da hangi uygulamayı kullanacağımızı seçsek ;)

• Beğen
Tepkiler: SLH.55
byibo

byibo

Üye
güzel uygulama teşekkürler

Üst Alt