Ekran Kaydedici v2.7.1 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Kaydedici v2.7.1 Türkçe

Programı denedim çok güzel ve kaliteli. Tabletiniz veya telefonunuzun ekranını video olarak kayıt yapabiliyor. Ayrıca isterseniz, kendi sesinizi ve ön kamerayı kullanarak kendinizi de videoya ekleyebilirsiniz. Kayıt kalitesini de seçebilirsiniz. Programı Türkçe'ye bazı kodlamalar yaparak çevirdim. Yani yapımcının bazı kodlarıyla oynadım. Türkçe ve İngilizce hariç tüm dil dosyaları çıkartıldı.
İyi kayıtlar dilerim.

V2.5.0
v.2.5.1

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, musleysa, Yusuf_EMRE ve 4 diğerleri

varoo

varoo

Üye
Uygulama çok güzel Teşekkürler fakat kayıt yapıyor gibi çalışıyor ama kayıt yaptıgı mp4 dosyası 0 megabyte oynatıcı bu dosya oynatılamıyor uyarısı veriyor 3. Denememde ise ne yazıkki uygulama durdu hatası alıyorum cihazım LG g3 köklü değil

Son düzenleme:
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Teşekkürler Eline sağlık
Discovery2+ rootlu başarılı :oke:

turancen

turancen

Üye
Bu uygulama iyi değil arkadaşlar tavsiye etmiyorum, çünkü 2 dakika ekranı kaydedim diyorum, yarım saat kayıt yaptığı videoyu kaydetmeye uğraşıyor, işin yoksa bekle dur.

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama çok güzel Teşekkürler fakat kayıt yapıyor gibi çalışıyor ama kayıt yaptıgı mp4 dosyası 0 megabyte oynatıcı bu dosya oynatılamıyor uyarısı veriyor 3. Denememde ise ne yazıkki uygulama durdu hatası alıyorum cihazım LG g3 köklü değil
Telefonum note 5 köklü değil. Kök te istemiyor uygulama. Bende sorunsuz çalıştı. Kaliteyi biraz düşür öyle dene.
Bu uygulama iyi değil arkadaşlar tavsiye etmiyorum, çünkü 2 dakika ekranı kaydedim diyorum, yarım saat kayıt yaptığı videoyu kaydetmeye uğraşıyor, işin yoksa bekle dur.
Telefona göre değişiyor. Telefonun işlemcisine Ve remine bağlı. Note 5 de hızlı ve kalite yüksek olmasına rağmen hızlı işlem görüyor.

turancen

turancen

Üye
Telefonum note 5 köklü değil. Kök te istemiyor uygulama. Bende sorunsuz çalıştı. Kaliteyi biraz düşür öyle dene.

Telefona göre değişiyor. Telefonun işlemcisine Ve remine bağlı. Note 5 de hızlı ve kalite yüksek olmasına rağmen hızlı işlem görüyor.
Ben bu programı tavsiye ederim, rootsuz ve hızlıdır, sadece android 5 ve üzeri sürüm istiyor

• Beğen
Tepkiler: Rahmi06
varoo

varoo

Üye

Ne yaptımsa çalıştıramadım bu uygulamayı bir hata var. Emek verip Türkçeye çevirmişsiniz ve çokta
güzel bir arayüze sahipti bence.

ferit.61

ferit.61

Üye
Ustam eline emegine saglik.
Note 4 cihazimda sorunsuz calisiyor. Cihazim rootlu degil.

• Beğen
Tepkiler: Rahmi06
kralberk13

kralberk13

Üye
:tşk:

turancen

turancen

Üye
Programda çözünürlük olayını yüzde değilde aslı olan çözünürlük boyutları olarak yazılsa daha iyi olmaz mı

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Programda çözünürlük olayını yüzde değilde aslı olan çözünürlük boyutları olarak yazılsa daha iyi olmaz mı
Evet iyi olur bence de. Uygulamayı ben yapmadığım için bir şey diyemem.
Ne yaptımsa çalıştıramadım bu uygulamayı bir hata var. Emek verip Türkçeye çevirmişsiniz ve çokta
güzel bir arayüze sahipti bence.
bir bak telefonunu destekliyor mu?

turancen

turancen

Üye
Evet iyi olur bence de. Uygulamayı ben yapmadığım için bir şey diyemem.

bir bak telefonunu destekliyor mu?
Teşekkürler o zaman. Belki yeni sürümünde düzeltirler bunu

Sorun çıktı
Program kayıt yapmıyor bende, 3 ten geriye doğru saymaya başlıyor ve 1 olmadan durduruldu hatası verip kapatıyor

LG G3 16 GB Android 6 sürümünde kullanıyorum.

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Son sürüme güncellendi

kadikoy

kadikoy

Üye
s5 mini rootluda süper çalıştı.:tşk:

MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
rootsuz olanı da var screen recorder 5+ ama android 5 ve üstü gerekiyor. program bazen hata veriyor uyarıları kapatmayin sistem çöküyor gibi . ama kalitesi ve kayıtları güzel. dokunmalari göster demeyin ekranda kalıyor gitmiyor...

dark3434

Üye
çalışıyor teşekkürler.

afet bildirici

Üye
Çok izin istiyor program yuh. Yuh yani bu ne aga
Ben bu programı tavsiye ederim, rootsuz ve hızlıdır, sadece android 5 ve üzeri sürüm istiyor
Teşekkürler bu program çok iyi

palpolisi

palpolisi

Üye
Eline sağlık

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
pi90.com bu web sayfası bir phishing sayfası olarak rapor edilmiştir ve güvenlik tercihlerine göre engellendi.
Bu sayfayı kişisel ve mali bilgi paylaşımı içine kullanıcıları kandırmak için tasarlanmış başka bir web sitesine bir sahtecilik veya taklit olabilir bulmuştur. Bu sayfada herhangi bir kişisel bilgi girilmesi kimlik hırsızlığı veya başka istismar neden olabilir.

İndirme linkinde bu hata yakalandı başka yere upload edermisin

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
pi90.com bu web sayfası bir phishing sayfası olarak rapor edilmiştir ve güvenlik tercihlerine göre engellendi.
Bu sayfayı kişisel ve mali bilgi paylaşımı içine kullanıcıları kandırmak için tasarlanmış başka bir web sitesine bir sahtecilik veya taklit olabilir bulmuştur. Bu sayfada herhangi bir kişisel bilgi girilmesi kimlik hırsızlığı veya başka istismar neden olabilir.

İndirme linkinde bu hata yakalandı başka yere upload edermisin
pi90 bir yönlendirme sitesidir. Linklerin direk adresini verdiğimde maalesef siliniyor. Bende o yüzden yönlendirme sitesi kullanıyorum. Upload zaten bu sitede değil. Biraz beklersen üst sağda Reklamı Geç butonu çıkar, ona tıklayarak indirme sitesine ulaşabilirsin.

Üst Alt