Ekran kartı olarak hangi marka ?

Sponsorlu Bağlantılar

543 293 07 23

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartı olarak hangi marka ?
Gtx 1070 alıcam fakat markalar arasındaki fiyat farkı beni şüpheye düşürdü fiyat farkları performans a etki eder mi ? ona göre satın almayı gerçekleştirecem ?

'Şeref'

Emekli Yönetici
MSI' ı al bence kaçırma derim ..

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
msi al bence

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
MSI ve ASUS markaları dışına pek çıkmayı sevmiyorum ekran kartlarında. bu iki marka arasından hangisini alırsan al pişman olmazsın.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
MSI hem sessiz hem de serin çalışan kartlar

biraz daha pahallı ama EVGA SOC var onlarda iyi

bana göre en iyi 3 marka

MSI- Gigabyte- EVGA

turkishield

turkishield

Üye
forever ASUS

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Asus ya da MSI iyidir. Genelde çok bir fark olmaz ama markaya göre bazı özellikler vardır. Mesela overclock yapmayı düşünürsen bu konuda en çok destek veren marka MSI'dır ve oyun konusunda öncü ürünleri var. Fiyat performans olarak diğerlerine nazaran iyidir. Asus'un ise diğerlerine göre daha iyi soğutur. Bu gibi değişken özellikler olabiliyor. Ama MSI'da Asus'ta üzmez seni.

turkishield

turkishield

Üye
ekran kartıyla ilgili değil ama msi ge60 Apache Pro 2QD modeli bir bilgisayar almıştım. yabana atılacak özellikleri yok. gayet iyi bir bilgisayar olarak bahsediliyor nette. o bilgisayar sayesinde msidan soğudum yanına bile yaklaşmam artık msi markasının.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ekran kartıyla ilgili değil ama msi ge60 Apache Pro 2QD modeli bir bilgisayar almıştım. yabana atılacak özellikleri yok. gayet iyi bir bilgisayar olarak bahsediliyor nette. o bilgisayar sayesinde msidan soğudum yanına bile yaklaşmam artık msi markasının.
Bende Msı Ge60 kullanıcısıyım. 4 sene olacak neredeyse. Aksine hala çok memnunum :oke:

turancen

turancen

Üye
Msi tabiki :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
MSI ekran kartında bana göre en iyi soğutmaya veya sessizliğe sahip marka

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Asus kullanmama rağmen msi diyorum yanlısa yanlıs demek üzmez bizi :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Asus Yada MSI

Berk1berk2x

Üye
MSI al