Ekran Kartı Fan

Sponsorlu Bağlantılar

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Kartı Fan
son zamanlarda iyiden iyiye sesi artmaya başladı ufacık fan işlemci fanından çok ses çıkartıyo işlemci fanına kulağınızı dayadığınızda anca duyulcak kadar değiştiriliyomu yada tamir ediliyo mu bu fan

ekran kartım şu

ve bu power supply fanını değiştirsem şu modeli koysam ses duyarmıyım yine
vatanda gördüm sessiz olduğunu söylüyolar

kasanın içinde başka fan yok hepsini çıkardım sessizlik benim için ön planda ısınma gibi problemim yok

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Süpürge makinasıyla o fanı çek, içindeki tozları tamamen al. eğer devam ediyorsa pervane sürtüyordur.

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
Yok sürtmüyo temizledim ama bi ses var sürtme gibi bi ses değil uğultu gibi böyle hava sesini duyuyorum neredeyse o pek rahatsız edici değil ama powersupply çok rahatsız edici onu kalemle durduğumda sanki kafam dinleniyo ondada sürtme falan yok sanki fazla hızlı dönüyomuş gibi

BelaMonte

BelaMonte

Üye
fazla hızlı dönüyor da olabilir, yamuh dönüyor da olabilir. bence öyle kullanmaya alışın.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
fanı yağlayın o yagı herhangi bir bilgisayarcıdan alabilirsiniz sprey tarzında sorun düzelir düzelmezse fanlar değişecek sen götür ekran kartına fan lazım de 10 lira civarı ve power fanı iste 2 çeşit olur o bak power a değiştiremezsen PM at beraber hallederiz o isi