Ekran kararması

Sponsorlu Bağlantılar

sanakayan

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kararması
n95 8gb var
Bir gün radyo dinlerken ekran birden dondu. Hiçbir tuş işlemiyordu. 4-5 saniye sonra ekran karardı ve öyle kaldı. Bataryayı çıkardım tekrar taktım açılmadı. Bataryayı çıkardım beklettim taktım açıldı. Sonra yine dondu. Telefon o zamandan beri kullanılamaz durumda hemen donuyor. Açma tuşuna bastığımda tuş takımı ışığı yanıyor ama ekran gelmiyor veya ekranda beyaz ışlık yanıyor veya telefon açılıyor ama sonra donuyor. Sorun nedir en acilinden yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Sistem hatası gibi duruyor. Hard format atmayı deneyebilirsiniz, eğer telefon garantiliyse servise götürmenizi öneririm.

sanakayan

Üye
    Konu Sahibi
Hard, soft herşeyi denedim olmadı. Garantisi var servis kaç günde teslim eder acaba?

--------------- Ekleme ---------------

Hey yok mu baba yiğit?

antbyotic

antbyotic

Üye
formatla çözülecek bir problem değil büyük ihtimal kardeş en iyisi servise gitmek. ortalama 3 iş gününde teslim ediyorlar ama arızaya göre bu süre değişiyor sanırım

sanakayan

Üye
    Konu Sahibi
Yardım edenler herkese teşekkürler. Servise verdim umarım kısa zamanda hallolur...

Emre-45

Emre-45

Üye
Kardeş keşke yazılım güncellemeyi deneseydin.Belki olurdu.

sanakayan

Üye
    Konu Sahibi
Telefon açılmıyor ki güncelleyeyim. :)

sanakayan

Üye
    Konu Sahibi
23 Nisan'da servise verdim, veriş o veriş. Hala gelmedi. Ne ayak? Telefonun üstüne yatmasın bunlar? Neden bu kadar uzun sürdü sizce?

sska

Üye
kardeş okurmusun bilmem, konuyu açalı 7 ay kadar olmuş ama ekran kararmasının sebebini yinede yazayım.Belki inanmayacaksın ama n95 kullanıcısı olarak 2kez ekran değişti ki 100tl fiyatı 2. yi 1 hafta önce değiştirdik ekran kararmada 1. si renkler birbirine girmişti yani kaydı düzeltileyen sorundan dolayı değişti.2 side virüs gönderildi bu arada virüs olduğunu nerden biliyorsun dersen karşı taraftaki(.....)söylendi ve 1 dk içindede ekran gitti bataryayı çıkarıp taktım olmadı format çektim geldi dondu ve gitti o gidiş ekranı değiştik hala proplem var...ğüç tasaruufunda ekranda saat görünmüyo bende o yüzden geziniyordum senin meselenin özetini yazdın virüsün ismini biliyorum ama yanlış ellere geçmesin belki akıllı olma peşinde koşan arkadaşlar araştırıp bulurladiye neyse biraz uzattım by...

cnyoor

Üye
Beyler nokia 6288 den ekran ışıgı yoksa tuş takımının iyi takıldıgından emin olun üst tuş takımı telefoncular sıfırını film in 40 tl yapıyo bndede aynı sorun vardı öle yaptım oldu

acar0603

Üye
ya arkadaşlar bende general mobile dst 33 var ama ekranı arada bir donuyor hangi tuşa basarsan bas çalışmıyor yardımcı olurmusunuz