Ekle Kaldırdan Silinmeyen Programları Kaldırma [Resimli]

Sponsorlu Bağlantılar

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
Ekle Kaldırdan Silinmeyen Programları Kaldırma [Resimli]
Ekle/kaldirdan Kalkmayan Dosya Ve Programlari Kaldirmakk

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: qelbınıj, dr.lebron, Orhan08 ve 26 diğerleri

dr.bahaeddin

dr.bahaeddin

Üye
baba harikasın mobiola vardı iliğimi kuruttu benim ya:D

dr.bahaeddin

dr.bahaeddin

Üye
inndir e şu anda girilmio ama bi şekilde ulaşcam sağolasın tekrardan

YsF_90

YsF_90

Üye
güzel paylaşım olmuş teşekkür ederim. bende bi başka program ekleyim. hepinizin bildiği bi programdır. ccleaner. hem çerezleri hem internet geçmişini silen, sorunları çözebilen, vede böyle ekle kaldırdan kaldırılamayan programları kolayca kaldırabilen çok yönlü kullanımı basit gayet hoş bir program. denemenizi tavsiye ederim. heryerde bulabilirsiniz ismi ccleaner. paylaşım için teşekkürler.

skaya444

Üye
teşekkürler kardeş çok işime yaradı Allah razı olsun :-)

No.!

Üye
dayı Cok super bişi Tesekkurler..soyle bı sorunum var belkı anLadıgın Bişi oLurda Yardımcı oLursun deneTım masasında KaLKmaYan Bı nero programı vardı senın programın ve anLaTma YonTemınLe KaLdırmaYa caLısTım.programda KaLKTı gozuKuYo..deneTım masasaında HaLa duruYo ama KaLdır dugmesını YoK eTmıs esKıden KaLdır dugmesı gorunuYodu sımdı gorunmuYor..Her YoLu denedım oLmuYor. acıL cevap Yazarsan sevınırım TsKLer...!!

--------------- Ekleme ---------------

CoK acıL (:

tatay_bey

tatay_bey

Üye
arkadaşlar benim sorunum AVG 7.5 bir antivirüs programı var yükledim şimdi kaldıramıyorum.

ne yapacam . lütfen önerilerinizi yazın. [email protected] bekliyorum . inan çok sorun oldu bana

veygun

Üye
Teşekkürler

u.conay

u.conay

Üye
paylaşım için teşekkürler

İmparatore

İmparatore

Üye
ben tune up uninstaller kulaniyordum ama pek memun degildim birde bunu deneyeyim bakayim

yasadışıblack

yasadışıblack

Üye
allah razı olsun kardeşim

varoo

varoo

Üye
kardeşim,allah tuttuğunu altın etsin,bir türlü kaldıramadığım bir pro.vardı şimdi kaldırdım çok teşekkür :yuru

inferno52

Üye
Hacı şöyle birşey var;
Program o listedede yok sadece pc ilk açıldıgında saatin olduğu kısımda geliyor.
Adınıda unuttum programın ama internetteki viodeoları mp3 olarak çekmek içindi.
Hemde o konuda iyibir program biliyorsan link verirmisin.

xgökhanx

Üye
Denetim Masası / Program Ekle-Kaldır da o programı kaldırmaya çalıştığınızda kalkmaz. Bunun için yardımcı bir programı kullanarak kaldırırsınız. Yoksa Başlat/Çalıştır/Regedit i çalıştırın

(Çalıştır'ı klavyeden çalıştırmak için win tuşu ile R tuşuna basın.)

1- HKEY_LOCAL_MACHINE 'i yanındaki + yı tıklayın açılan listeden

2- Software 'i açın, aynı şekilde takip edin

3- Microsoft 'u açın

4- Windows 'u açın

5- CurrentVersion 'u açın

6- Uninstall' ı açın

(Bilgisayarım \HKEY_LOCAL_MACHINE\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Uninstall)

Burada Program-Ekle kaldır daki listeyi göreceksiniz. Listeden kaldıramadıklarınızı DEL tuşuna basarak silin

BU ŞEKİLDEDE KALDIRABİLİRSİİZ!!!!!!!!

mami24

mami24

Üye
Teşekkürler...:oke:

black0538

Üye
tesekkürler

djserkan37

djserkan37

Üye
Teşekkürler...