einstein inanılmaz soru ve 5 kopmalık fıkra daha

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
einstein inanılmaz soru ve 5 kopmalık fıkra daha
1. einstaine inanılmaz soru
einstaına bigün biri şu soruyu sormuş...
en uzak galaksilere gidip gelmek ışık hızıyla ne kadar sürer bi başka deyişle diyelimki uzayda dünya gibi yuvarlak olsun dünyadan devamlı ışık hızıyla sağ yönünde gidersek tekrar uzayı dolaşıp dünyaya vararmıyız... yok uzay düz desek "ufuk faciası" filminde olduğu gibi uzayı katlanıp iki noktası bi araya gelebilirmi bu olay yapılabilirse eğer ışık hızına gerek kalmaz çünkü uzayı ayağımıza getiriyoz biraz fantazi ve hayalle süslenmiş bu soruyu einstaine sorar...
einstain ilk başta ağzı açık kalır ve şu cevabı verir sen bendende einstainmışsın

2. Hacker Temel
SAYIN MESAJI ALAN KİŞİ,

Su anda pir Laz Virüsü almış puluniysunuz...

Biz, Trabzon-Türkiye'de henüz yeterli
teknolojik imçanlara sahip
olmatuğumuzdan, pu pir MANUEL virüstür!!

Lütfen, çendi hard disçinizdeki püdün tosyalari çendinuz silerek yok

edinuz ve bu maili biltuğunuz herçese cönderinuz!!

Pize yardımci oltuğundan dolayi ı çok teşeççür ederuz.

Hacker
Temel

Lazlara özel not : Bu bir şaka e-mailidur. Bu Mail'e uyup da

hard disçinizdeki tosyalari silmeyinuz

3. Temel Hamile

Midesi ağrıyan Temel, doktora gider. Tanıdık olan doktor, Temel ile biraz dalga geçmek için,
kısa bir muayeneden sonra
hemen teşhisi koyar:
- Temel, sen hamilesin.
Temel, kendi kendine söylenir:
- Ne? Yaktın beni Fadime, sana kaç kere "Sevişirken üste çıkma" demiştim.

4.Temelin kulakları
Bir gün iki uzaylı dünyaya gelirler, ama her hazırlığı yaparlarda gelirler. erkek uzaylı gemiden iner ve Temel'in yanına gider. Temele der ki:
-Temel biz dünyalıların nasıl çifleştiklerini merak ediyoruz. ben sana benim karımı veriyim, sen bana senin karını ver. Temel
-Olmaz demiş, uzaylı da ya bırak temel bunda kötü birşey olmaz felan derken Temel kabul etmiş. vermişler karılarını birbirlerine, biri bir odaya çekilmiş, biri bir odaya. Temelin karısı Fadime uzaylının malını görünce gülmüş demiş ki
-Ya bizim çocuklarımzda bile daha büyük mal var. sonra uzaylı kulağını bir çekmiş, malını kocaman yapmış. Fadime de
-Ooo bu çok büyük biraz küçültebilir misin demiş, uzaylı kulağını bir daha çekmiş küçültmüş. Fadime biraz daha kalın demiş, uzaylı kulağını bir daha çekmiş kalınlaşmış neyse sabah olmuş bunlar odalarından çıkmış, Fadime; çok mesudum da dün gecem çok iyi geçti. senin ki nasıl geçti. ben hiç birşey

5.İtfaiyeci temel
Temel ile Dursun Amerika'da itfaiye teskilatina girerler, yangin ihbari alinir. Çok katli bir binada kreste yangin çikmistir. itfaiyeci merdiveni çalismaz.
Temel yukari çikar. Dursun asagida kalir. Temel asagida bekleyen
Dursun'un kucagiina çocuklari atmaya baslar. Temel atar, Dursun tutar,kaldirima koyar.
Bir çocuk, iki çocuk, üç çocuk, derken besinci zenci çocukdur..
Temel birakir, Dursun yakalamak için kollarini açmaz. Çocuk paat yerde.
Tekrar at, tut kenara koy, tut at kenara koy. Temel yine zenci çocuk atar. Dursun yine tutmaz. Çocuk paat gene yerde..
Dursun yukari bagirir: "Yanıkları atma! yanıkları atma!"

D_aTeS

D_aTeS

Üye
ellerine sağlık ama 2 yi okumakda zorlandım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...