Eğitimsiz Bir Türkiye Mi İstiyoruz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Eğitimsiz Bir Türkiye Mi İstiyoruz ?
Malım 21 Eylül 2008 Günü Kpss Sınavı Var... Bu Sınava Bende Giricem Netten Bakayım Dedim... Tek Tek Link Arayıp Bakarken Şu Olayla Karşılaştım... Arkadaşlar Nedir Bu ? Amaç Nedir ? Eğitimsiz Bir Türkiye İçin El Ele Kampanyası Varda Bizim Mi Haberminiz Yok ? Nediyorsun Be Arkadaşım Saadete Gel Diyenlerniz Olabilir... Hak Veriyorum... Ozaman Şu Linke Bir Bakında Ne Demek İstediğimi Anlayın...

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
artık hacker'lık meslek haline geldi:@

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gelsin Tabi O Da Bir Sanat Bence... Çünkü Beynini Çalıştırıyorsun... Birşeyler Elde Etmeye Çabalıyorsun... İyi Hoşta Neden Türkiye Aleyhine... Ya Bilader Maden Birşeylerden Az Çok Anlıyorsun... Git Türkiyenin Lehine Bir İş İçin Çaba Harca... Bu İşin Bukadar Adiliği Olmaz Ki Yaaa... :@

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
fatihsagohiphop™;1057087' Alıntı:
artık hacker'lık meslek haline geldi:@

Şaklabanlık dersen daha iyi olur. :)

pesimist_style

pesimist_style

Üye
çocuk eğlencesi oldu artık bunları nekadar aşşalasak okadar az bence ..... evet hackerlik belkide iyi bişey ama türkler türk sitelerine saldırıyo bu bir aptallık ve cahillik.. hepsinden önce bence ilgi çekmek kpss gibi bir eğitim sitesini hacklemek amaç belli ilgi çekmek... benimde sitem vardı yannıs anlamadan dolayı hacklendi ve içeriği silindi... neymiş türkleri aşşalıyomusum ( haşa) bide satanistleri gösteriyomusum sitede... ben satanistleri kötülemiştim resimlerin altınada yazmıstım hatta 11 yasında çocukmu ne yannıs anlamıs ***** işte cahillikten.... ama olan bana oldu

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Türkiye Hariç Diğer Avrupa Ülkelerinde Meslek Statüsüne Giriyor Zaten... Ama Hiç Olmazsa Sana Savaşta Ülkelerini Savunuyorlar... Bizimkiler Gibi Kendini Beğenmiş Bi Kaç Zibidi Toplanıp 3 5 Şey Şey Bilip Memleket Sitelerine Dadanıyolar... Madem 3-5 Birşey Biliyorsun ....... Yiyosa PKK Vatanını Aşağılayan Sitelere Kafa Tutsana :@

Pure Life

Pure Life

Üye
artizzzzz bunlar yaaaaa

Soneday

Soneday

Üye
Siteyi hacklemek için sıraya girmişler sanırım,baksanıza bir hacker diğer hackere laf atmış :ss

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Meslek mi? Arkadaşlar Türk Ceza Kanunu'na göre suç olan bir eylemden bahsediyoruz! Diğer ülke yasalarına göre de aynı şekilde suç kabul ediliyor! Meslek olması imkansız.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kardeşim... Sen Beyaz Hacker Diye Bir Terim Duymadın Galiba... Bunlar Devlet Destekli Hackerlar ve Devlet Sitelerini Koruyorlar... Bir Nevi Meslek İşte ;)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Kardeşim... Sen Beyaz Hacker Diye Bir Terim Duymadın Galiba... Bunlar Devlet Destekli Hackerlar ve Devlet Sitelerini Koruyorlar... Bir Nevi Meslek İşte ;)

Ben beyazından bahsetmedim, normalinden bahsettim ;)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bende Her İkisinden Bahsettim (:

corchy

corchy

Üye
bunu türkiyeye değilde baska yonlere yapıosak yapmalıyız..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt