eğitim kitapları


hilalelifnaz

Üye
Eğitim hayatımız boyunca bir çok sınava tabi tutularak meslek edinebiliyoruz. Bu dönemler arasında doğru kaynağı bulmak bence çok önemli. Hangi alandaki sınava hazırlanıyorsanız bu alanda en iyi eğitim kitaplarını seçmeye özen göstermelisiniz. ben Kpss alanında 2018 KPSS Eğitim Bilimleri İlelebet Tamamı Çözümlü 10 Deneme Hakan Sar bu kitabı çok beğeniyorum. Sizinde önerdiğiniz kitaplar var ise yorum yaparsanız sevinirim!
 
  • Beğen
Tepkiler: eren3271


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt