Ege Denizi'nde art arda 17 deprem oldu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamnoble

dreamnoble

Üye
    Konu Sahibi
Ege Denizi'nde en büyüğü 5.3 olan 17 deprem kaydedildi.

EGE Denizi'nde bugün 00.29'den itibaren 4.5 saat içinde meydana gelen en büyüğü Richter ölçeğine göre, 5.3 büyüklüğündeki 17 deprem özellikle
adalarıyla Türkiye’nin Ege kıyılarında heyecan yarattı. Büyüklükleri 5.3 ile 2.9 arasındaki depremlerin can ve mal kaybına neden olmadığı belirtildi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'ne göre, depremler saat 00.29'da başlayan saat 04.56'ya kadar geçen 4.5 saat içinde 5.3 ile 2.9 büyüklükleri arasında kaydedildi. 17 deprem
’ın Rodos, Girit, Samos, Leros ve Midilli adalarıyla Türkiye’nin Ege sahillerindeki kentlerinde hissedildi. Merkez üssü Ege Denizi olan deprem hasara yol açmadı.
 
mservank

mservank

Üye
:oha2:
 

jöly

Üye
iyi ki ben hissetmemişim... :S
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
62
Efe Yakup Karahanlı
Cevap
0
Görüntüleme
118
Efe Yakup Karahanlı
KRİMİNOLOJİ
Cevap
2
Görüntüleme
418
KRİMİNOLOJİ
DDorlion
Cevap
6
Görüntüleme
332
teknolojibaronu
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt