Efekt yüzünden telefonum ...

Sponsorlu Bağlantılar

SheFy

SheFy

Üye
    Konu Sahibi
Efekt yüzünden telefonum ...
Arkadaşlar maximod 6 yı yükledim efekt değiştirdim benim eski kullandığım efekt gitti tabi. Onu da bulamadım seçtiğim her efektte telefonumda uygulama geçişlerinde telefonumun ekranı 6-7 sn ye sönüyor. Sonra geri geliyor. Orjinal efekt e de döndüm yine devam ediyor. Nasıl düzeltebilirim?

kelooo

Üye
fp2 de efect sorunu var kardeşim benim denemediğim efect kalmadı noss bar ustamızın konusunda var zaten pro geri kaldırman için bütün adımları takip et olur

SheFy

SheFy

Üye
    Konu Sahibi
Evet bende zaten maximod fp2 kurmuştum , yani kaldıracakmıyız bunu şimdi

kelooo

Üye
malesef kardeşim olmuyor fp2 ye

MaxipmaN

Üye
format at

asigsasi

asigsasi

Üye
fp2 de efekt sorunumu varmış :ehe

kelooo

Üye
fp2 de efekt sorunumu varmış :ehe

bildiğin bi yöntem varsa söyle bizde yapalım maximod uyguladım olmadı effect yerini e yaptım yine olmadı ya galeri 10 saniyede açılyor ya multi task çalışmıyor

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
efektler bölümünden efekt kapalı açık yap tel kapat aç bitti kaçıncıya yazacağım ben bunu siyahlık sorunun kalmaz ok böyle bir sorunun vardı maximod konusuna yazman yeterdi olmadı özelden pm atman da yeter di kime cavap vermedik ki sana da vermeyelim gerek varmıydı böyle genel bölümde konu açmaya :sopa:

jetblacklife27

Üye
bende bazı efektlerde oluyor sadece

SheFy

SheFy

Üye
    Konu Sahibi
efektler bölümünden efekt kapalı açık yap tel kapat aç bitti kaçıncıya yazacağım ben bunu siyahlık sorunun kalmaz ok böyle bir sorunun vardı maximod konusuna yazman yeterdi olmadı özelden pm atman da yeter di kime cavap vermedik ki sana da vermeyelim gerek varmıydı böyle genel bölümde konu açmaya :sopa:

Madem fp2 de maxinod 6 efekt sorunu varsa neden konuda belirtmediniz. O zaman kurmazdık. Ben nerden bilebirim herkeste bu sorun oluştuğunu. Kişisel sandım o yüzden konu açtım. Ben mxm5 te herhangi bir efekt sorunu olmuyordu. Şimdi efekt kullanamıyorum. Çözümi efekti kapatmak mıdır şimdi? Öyle birşey söylüyorsunuz ki. Ben açtığınız uygulamada efektteki siyah ekran sorununu mu bulacağım. Emeğinize saygısızlık etmek istemiyırum ama. Bu kadar efekt sıkıntısı varsa fp2 de konuda belirtebilirdiniz.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
mferdi

mferdi

Üye

Madem fp2 de maxinod 6 efekt sorunu varsa neden konuda belirtmediniz. O zaman kurmazdık. Ben nerden bilebirim herkeste bu sorun oluştuğunu. Kişisel sandım o yüzden konu açtım. Ben mxm5 te herhangi bir efekt sorunu olmuyordu. Şimdi efekt kullanamıyorum. Çözümi efekti kapatmak mıdır şimdi? Öyle birşey söylüyorsunuz ki. Ben açtığınız uygulamada efektteki siyah ekran sorununu mu bulacağım. Emeğinize saygısızlık etmek istemiyırum ama. Bu kadar efekt sıkıntısı varsa fp2 de konuda belirtebilirdiniz.
bunu dene sorun yok
http://www.maxicep.com/attachment.php?attachmentid=164073&stc=1&d=1378157283

Ekli dosyalar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici

maximodu ilk kurduğunda orjinal efektin çalışması için orjinal manifest dosyası gerekiyor bu yüzden ilk kurulumda orjinal manifesti atadım ama diğer efektleri kullanmaya başladığında orjinal manifest yüzünden efektlerde sıkıntı oluyor bende benim modifiye ettiğim manifest i efektler açık kapalı komutlarının altına ekledim direk modifiyeli olanı eklesem bu sefer daha orjinal efekte sorun olacaktı bende bu yolu seçtim bir kere efektler seçeneklerden tema efektlerini açık olsa bile açık yapman yeter ondan sonra hep modifiyeli manifest kullanıılıyor 100 de 100 olmasada çoğunda kararlık sorunu kalkıyor aynı mantıkla tema efektlerinin kapatılması için içi boş manifest dosyası kullandım herneyse gerekli açıklamamı yaptıktan sonra

gelellim mesajının cevabına v6 da Sorun yok ki sorun olduğunu bildireyim.

Fp2 nin genel efekt sorunu var bu uygulama bu sorunu çözebiliyorken bu uygulamaya yüklemek doğru değil.

Sorun herkeste olsun veya kişisel olsun sonuçta bu uygulamayı düzenleme yapıp geliştiren benim ve bu sitede 7 24 365 bulunuyorum ilk önce bana danışman gerekmez mi?

Genel bölümde böyle bir konu açıp farkında olmadan uygulamayı kötülediğinin farkında mısın?

v6 da kullanılan dosyalar v5 teki dosyalardır.

Ben sana efektleri kapalı kullan demedim bir kere tema efektleri ayarını kapalı açık yap dedim neden olduğunu ilk paragrafta açıkladım

SheFy

SheFy

Üye
    Konu Sahibi
maximodu ilk kurduğunda orjinal efektin çalışması için orjinal manifest dosyası gerekiyor bu yüzden ilk kurulumda orjinal manifesti atadım ama diğer efektleri kullanmaya başladığında orjinal manifest yüzünden efektlerde sıkıntı oluyor bende benim modifiye ettiğim manifest i efektler açık kapalı komutlarının altına ekledim direk modifiyeli olanı eklesem bu sefer daha orjinal efekte sorun olacaktı bende bu yolu seçtim bir kere efektler seçeneklerden tema efektlerini açık olsa bile açık yapman yeter ondan sonra hep modifiyeli manifest kullanıılıyor 100 de 100 olmasada çoğunda kararlık sorunu kalkıyor aynı mantıkla tema efektlerinin kapatılması için içi boş manifest dosyası kullandım herneyse gerekli açıklamamı yaptıktan sonra

Fp2 nin genel efekt sorunu var bu uygulama bu sorunu çözebiliyorken bu uygulamaya yüklemek doğru değil.

Sorun herkeste olsun veya kişisel olsun sonuçta bu uygulamayı düzenleme yapıp geliştiren benim ve bu sitede 7 24 365 bulunuyorum ilk önce bana danışman gerekmez mi?

Genel bölümde böyle bir konu açıp farkında olmadan uygulamayı kötülediğinin farkında mısın?

Ben sana efektleri kapalı kullan demedim bir kere tema efektleri ayarını kapalı açık yap dedim neden olduğunu ilk paragrafta açıkladım

Ben maximod 6 yı kötülemedim. Fp2 de efektlerde sıkntı oluyormuş dedim. Maxinod 5 te olmadığı için 6 ilr ilgili bi sıkıntı vardır dedim. Bu konuya bazı arkadaşlarda belirtmişti. Maximod 5 sayesinde ben telefonu modifiye ettim. Ve yapana helal Allah razı olsun dedim. Bu uygulamayı kim kötülemiş ki ben de kötüleyeyim. Yazdıklarımı yanlış anlamayın. Burada konu açtım diye bana kızdınız. Neden ana konuda yazmadınız diye. Sonuçta ıygulamayı kurmak için 4-5 adımda bazı işlemler yapıyordun. Ben mi yanlış yaptım diye burda konu açtım. Genel bir sorun çıkacağını hiç tahmin etmemiştim. Yine de tekrar belirteyim emeğinize saygısızlık ettiysem affola.

manolyam63

manolyam63

Üye

yerınde soze ne hacet........