Ee Yeni Bölüm Nasıl Ama Süperdi Valla

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Ee Yeni Bölüm Nasıl Ama Süperdi Valla
yine bomba gibi bir son! söylenecek söz kalmadı!

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(ardaca &#064; Dec 15 2005, 10&#58;59 PM) [post=228578]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yine bomba gibi bir son&#33; söylenecek söz kalmadı&#33;
[/b][/quote]
Doğru Nizamettin e yarasın ...
Elif öldü mü yoksa şokta mı bence şokta

maavii

Üye
Kurtlar vadisi fanatikleri bu ne hızdır yaw.

darkred

darkred

Üye
eee fanatiklik bu nizamettin için şunlar sölenebilir:

dumur oldu,oha falan oldu kal geldi gül beklerken polat geldi,apışıp kaldı vs vs vs

swedeniz

swedeniz

Üye
klıç,lazziya,elif mefta dizi yavaş yavaş sona eriyor polat nizamettini boyacıda yakaladı sizce neolacak??

maavii

Üye
bu bölüm öncekilere bakarak çok iyiydi beee.
tebrik ederim yapımcıları haftayı sabırsızlıkla bekliyorum...

swedeniz

swedeniz

Üye
ama bide şu rewklamları vermeseler insana kalp krizi geçittiriyor

bu konuyu ben açmamışmıydım

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
ben de açmıştım birleştirmişler&#33; senin başlık benim yorum olmuş

swedeniz

swedeniz

Üye
maxicep telekom a benzemeye başladı

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(swedeniz &#064; Dec 15 2005, 11&#58;20 PM) [post=228623]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
maxicep telekom a benzemeye başladı
[/b][/quote]
Yapılan hatalar varsa olabilir yüklenmemek gerek. Modlarda insan telekomdakilerde

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
O ne demek?

madmann

madmann

Üye
ben onlar polatın ali olduğunu anlatmaya başladığında öleceğini biliyordum ameliyattan çıkan insana pat diye söylerinirmi geberdi kız oh olsun işte
sizce son bölümde ne olacak
hani abd de olan da

swedeniz

swedeniz

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Dec 16 2005, 12&#58;27 AM) [post=228631]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
O ne demek?
[/b][/quote]
bizim topicler karışmış

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
hata değil yaw üstte belirttim ben konuyu açtıydım swedeniz görmemiş bi konu daha açmış kalabalık olmasın diye birleştirmişler konuyu&#33; sorun yok yani&#33;

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Dec 15 2005, 11&#58;28 PM) [post=228632]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben onlar polatın ali olduğunu anlatmaya başladığında öleceğini biliyordum ameliyattan çıkan insana pat diye söylerinirmi geberdi kız oh olsun işte
sizce son bölümde ne olacak
hani abd de olan da
[/b][/quote]
Elif ölmedi bence çünkü gözünden yaş geliyordu kız şoka girdi

delimakina

Üye
rüyama giricek yaw

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(swedeniz &#064; Dec 15 2005, 11&#58;28 PM) [post=228633]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Dec 16 2005, 12&#58;27 AM) [post=228631]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
O ne demek?
[/b][/quote]
bizim topicler karışmış
[/b][/quote]

İki tane aynı konudan varsa, konuların birleştirilmesi normal. Ortada Telekom gibi bir anormallik yok.

swedeniz

swedeniz

Üye
<div class='quotetop'>(ardaca &#064; Dec 16 2005, 12&#58;30 AM) [post=228636]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
hata değil yaw üstte belirttim ben konuyu açtıydım swedeniz görmemiş bi konu daha açmış kalabalık olmasın diye birleştirmişler konuyu&#33; sorun yok yani&#33;
[/b][/quote]
yo ben konuyu açtıktan sonra bi yüzümü yıkadımda yanlış felan görüom die
olsun biz konumuza gelelim bence elif şok olmadı mefta

pasa

pasa

Üye
süper ötesi bi bölümdü

EaSy_As_LiFe

EaSy_As_LiFe

Üye
Polat orda ölüdürür se yakayı ele verir bence daha güzel planları var.Elif muhtemelen öldü(Allah rahmet eylesin).bu kadar teşşekürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt