Edit Bildirisi ???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Edit Bildirisi ???
Mesajımızı editlediğimizde altta şu satte editlendiğine dair bilgi var. Fakat kaç kez editlendiğine dair bilgi yok. bu bilgide verilemez mi. Mesela 4 kez editlendi gibi ...

hidayet

hidayet

Üye
bu bir fayda sağlar mı ? 8)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bence sağlar. hatalı mesaj veya bilgi veren düzelttiğinde görüyoruz ama ilk düzeltmesinde hata varsa 2. kez düzelttiğini fark edemediğimizden yeniden düzeltmeden haberdar olamıyoruz ;;)

Salihyet

Salihyet

Üye
ilginç :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Verilebilir tabikide ama bana göre gereksiz bir bilgi.. ;)

Zaten mesaj editlendiği zaman son editleme saati ve tarihi yazıyor bana göre bu yeterlidir... Yönetimdeki diğer arkadaşlarda sanırım benim gibi düşünecektir.. ;)

Salihyet

Salihyet

Üye
bencede yerli

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bence kullandığımız sistem yeterli.Van_hoijdonk'un da dediği gibi saat tarih vs. yazıyor zaten. ;)

aTTra

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Aug 19 2005, 02:32 PM

Zaten mesaj editlendiği zaman son editleme saati ve tarihi yazıyor bana göre bu yeterlidir... Yönetimdeki diğer arkadaşlarda sanırım benim gibi düşünecektir.. ;)
[post=138131]Quoted post[/post]​

Katılıyorum bu sistem yeterli.

Hiçte gereği yok kaç kez düzeltildi yazmasının. van_hoijdonk'un dediği gibi editlendiği son tarih ve saat yazıyor o yeterli.

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by aTTra+Aug 19 2005, 08:24 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(aTTra &#064; Aug 19 2005, 08:24 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-van_hoijdonk@Aug 19 2005, 02:32 PM

[post=138131]Quoted post[/post]​

Katılıyorum bu sistem yeterli.

Hiçte gereği yok kaç kez düzeltildi yazmasının. van_hoijdonk&#39;un dediği gibi editlendiği son tarih ve saat yazıyor o yeterli.
[post=138585]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Ok ;;)

Caine

Caine

Üye
yaw herşey bir yanada bazen fastreply yapınca bekletip hata veriyor ama 60 saniye bekleyip cvbı tekrar yazdıgımızda bi bakıyorsun ki 2 veya 3 kere aynı şey eklenmiş :lol2: ciden bu kaç kez editlendiğide olsa iyi olurdu ama yoksa ve yapilamıyorsada sorunda değildir :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
2-3 kez aynı mesaj olduğunda Raporla&#33; butonu ile bizlere bildirmeniz yeterli. ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O tip durumlarda sileriz.. ;)

Caine

Caine

Üye
bende oyle birsey oldu diye bugun zeroya pm atıp boş yere rahatsız etmiştim :( bundan sonra dediklerinizi yaparız tşkler sagolsun varolun ve inşallah gs li olun :vur: :lol2:

gökhan ve van sizlere dedim :)

UndeRqRo.uNd

Üye
sayın neqa isterse yapar fakat o kadar da qerekli bi bilqi değil qibime qeliyor..

msw

msw

Üye
Bence konu fazla uzamadan kapatsanız iyi olacak...dışarı taşmaya başladı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt