Ecel Balkondan Bakarken Yakaladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Ecel Balkondan Bakarken Yakaladı
Güngören'deki bombalı saldırılarda hayatını kaybeden 17 kişiden biri olan 12 yaşındaki Şeyma Özkan'ın ölümü, ailesi ve arkadaşlarını yasa boğdu.

İlk patlamada ailesiyle birlikte çıktığı balkonda vücuduna isabet eden şarapnel parçasıyla hayatını kaybeden Şeyma'dan geriye, severek baktığı balığı, bilgisayarı ve en son aldığı karnesi kaldı. Acılı baba, kızının ölümüne inanamadığını belirterek, "Balkonda beraberdik. Vücuduna isabet etti. Ağzından burnundan kan geliyordu. Diyecek bir şey bulamıyorum" dedi.

Arkadaşı Adem Burak ise, Şeyma'nın sınıf birincisi olduğunu söyledi. Şeyma'nın ölümüne inanamadığını belirten Burak, "Yan yana oturuyorduk. Çok çalışkandı. Sınıf birincisiydi. Yazık oldu. Haberlerden öğrendim, inanamadım" diye konuştu.

mservank

mservank

Üye
Şeref.siz ,hayvan demeye inanın şahit ister ya
Nasıl bir caniliktir bu böyle

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
tabiki üzücü bir durum şehitlerimizin ailelerine başsağlığı diliyoruz.......alttaki resime hafif sansür uygulanması daha iyi olurdu hoş değil bu tür görüntüler...

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
tabiki üzücü bir durum şehitlerimizin ailelerine başsağlığı diliyoruz.......alttaki resime hafif sansür uygulanması daha iyi olurdu hoş değil bu tür görüntüler...

HakLısın Resmi KaLdırıyorum..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Sadece "insanlara" insan dendiği, insanların da insan gibi davrandığı yerlerde yaşamak istiyorum... Çok yazık...

CEREN

CEREN

Üye
tüylerim ürperdi yemin ediyorum bi anne baba için hayattaki en büyük acı olsa gerek evlatlarının gözü önünde ölmesi ALLAH sabırlar versin
ALLAH RAHMET EYLESİN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...