EBuddy V1.3 For 5800 And Nokia N97 İndir / DownLoad

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
EBuddy V1.3 For 5800 And Nokia N97 İndir / DownLoad
Her yerde, tüm arkadaşlarınız ile sohbet

EBuddy Mobile Messenger ile bir listeden birden çok sohbet hesapları tüm Arkadaşları olabilir.

MSN ve yahoo hem arkadaş var mı? Sorun değil, artık tüm cep onlarla sohbet edebilirsiniz. Hatta daha fazla ağ yakında destek verilecek

Kameralı avatar ayarlayın.

EBuddy Mobile Messenger ile kolay bir şekilde yaptığınız tüm harika şeyler paylaşabilirsiniz. Kişisel ileti ve doğrudan telefonunuza s kamera, yepyeni bir görüntü resmi.

Arıyorsun dostum bul

Biz muhtemelen birçok kişiler ile uzun çevreme biliyorum. EBuddy Mobile Messenger sizinle sohbet etmek istediğiniz arkadaşınızı bulmak için çok kolay hale getirir neden var.

Tuş takımını bir mektup seçerek Kişi listesinde arama yapabilir ve istediğiniz herhangi bir şekilde temas sıralayabilirsiniz.

Her zaman arkadaşlarına ulaşmak

EBuddy Mobile Messenger mesajlaşma destekler. Bir arkadaşıyla konuşmak istiyorum ama o sadece çevrimdışı gitti? Don Endişelenme, sadece doğrudan cep telefonunuzdan bir çevrimdışı mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca çevrimdışı iletileri alabilirsiniz.

As soon as you giriş, çevrimdışı iken size gönderilen tüm mesajları alırsınız.

Whatâ € ™ s Yeni:

- Renk temaları
- Çok daha hızlı giriş
- Alt veri kullanımı

çeviri google translate

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Mehmet

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler

rcelik21

Üye
programi yukleyip actiktan sonra yeni surumu indirmek istiyor musunuz diye soruyor evet deyin. acilan getjar sayfasinin arama kismina 5800 ebuddy yazin son surumu indirip kurun. son surum hem tam ekran hem de facebook taki kisilerle de sohbet ediliyor. facebookla iliskilendirnisler cok super olmus

hotbord_34

Üye
bende denedim yeni versiyon yüklüyor diger versiyon daha iyi bende kullanıyorum 2.2 versiyon tam ekram giriyor msn ye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt