Ebaydan Hafıza Kartı Sipariş Ettim Yardımcı Olabilirmisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Ebaydan Hafıza Kartı Sipariş Ettim Yardımcı Olabilirmisiniz
Mrb arkadaşlar ebaydan 2 tane hafıza kartı siparişi ettim acaba onlar için vergi alırlarmı acaba yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler iyi forumlar
@Sarangni @0MG90 @Bahadir_fb bir yardımcı olabilirmisiniz 2 tane sipariş ettimde bu ikisi için vergi alırlarmı acaba

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kaç Dolardan?

Sarangni

Sarangni

Üye
Ebay hiç kullanmadım ama sanmıyorum ki vergi çıksın. Çıkması için 75 dolar üstü olması gerekiyor.

Samsung Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Sarangni

Sarangni

Üye
Ürün Orjinal Değil Gibime Geliyor?
Orjinal değil büyük ihtimalle. Yurt dışında orjinal Micro SD Kart fiyatı Türkiye ile aynı. Açın, Aliexpress bakın görürsünüz. Bu tarz ürünler %90 feyk 128 GB oluyor.

• Beğen
Tepkiler: gamblerhacke
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Orjinal değil büyük ihtimalle. Yurt dışında orjinal Micro SD Kart fiyatı Türkiye ile aynı. Açın, Aliexpress bakın görürsünüz. Bu tarz ürünler %90 feyk 128 GB oluyor.

Başıma Gelmişti Oradan Almiştim Bir Ara Dediğin Gİbi Çakma Class 1 Çıktı Bad Sectörlerde Cabası :sirit:

Sarangni

Sarangni

Üye
Başıma Gelmişti Oradan Almiştim Bir Ara Dediğin Gİbi Çakma Class 1 Çıktı Bad Sectörlerde Cabası :sirit:
Adamın 13 işlemi var. Bu tarz adamlardan alışveriş yapmamak gerek. Orjinal ürün 50~60 dolar 128 GB, yorumlarda ortada. Kimden alındığına, yorumlara iyi bakmak gerek. Arkadaş da iptal etsin yazık etmesin parasına.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Adamın 13 işlemi var. Bu tarz adamlardan alışveriş yapmamak gerek. Orjinal ürün 50~60 dolar 128 GB, yorumlarda ortada. Kimden alındığına, yorumlara iyi bakmak gerek. Arkadaş da iptal etsin yazık etmesin parasına.

Bizim TÜrkler Çoşturmuş :D Asdfghö

• Beğen
Tepkiler: Sarangni

lumiacı

Üye
Urundeki 36 işlem ne demek

0MG90

0MG90

Üye
80 doları geçmezse gümrükte takılmaz

• Beğen
Tepkiler: djhiguramos
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Mrb arkadaşlar ebaydan 2 tane hafıza kartı siparişi ettim acaba onlar için vergi alırlarmı acaba yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler iyi forumlar
@Sarangni @0MG90 @Bahadir_fb bir yardımcı olabilirmisiniz 2 tane sipariş ettimde bu ikisi için vergi alırlarmı acaba

Vergi ödenmiyor dostum. Arkadaşın dediği gibi belli bir fiyatın üzerine çıkınca vergi ödeniyor.
Birde AliExpress niye kullanmıyorsunuz?
Kargo ücretsiz, Ürünler genelde 2-3 haftada geliyor ve satıcılar çok yardımcı oluyor.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Vergi ödenmiyor dostum. Arkadaşın dediği gibi belli bir fiyatın üzerine çıkınca vergi ödeniyor.
Birde AliExpress niye kullanmıyorsunuz?
Kargo ücretsiz, Ürünler genelde 2-3 haftada geliyor ve satıcılar çok yardımcı oluyor.
ürünün orjinal ihtimali ne kadardır birde aliexpressde ininal kart geçerlimidir

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
ürünün orjinal ihtimali ne kadardır birde aliexpressde ininal kart geçerlimidir

Yorumlara bakman lazım ben hiç sorun yaşamadım bu konuda. İninal kullanmadığım için bilmiyorum dostum uygulamasını indirip Bi bak uygulamasıda baya kullanışlı bu arada :)

0MG90

0MG90

Üye
İninal her yerde geçerli. MasterCard logosu olduğundan her yerde kullanılabilir.

• Beğen
Tepkiler: djhiguramos
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
ürün geldi arkadaşlar korsan dimi sizcede :ehe :ehe

cilginn

Üye
ürün geldi arkadaşlar korsan dimi sizcede :ehe :ehe
Orjinal olup olmadığını Kullanmadan bilemezsin. Kullanırsın sonuna kadar doldurursun dosyalarını bozmaz ise ve hız testini de geçerse ozman anlarsın. Ben 32 gb almıştım. 10 gb den sonra kopyaladığım dosyaları bozmuştu.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blastx

blastx

Üye
O fiyata 32 ancak alınıyor kullanıp yorum yazarsanız yardımı olacaktır

cilginn

Üye
Ürünü kullandınızmı, ürün nasıl, merak ediyoruz.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt