Ebay Para Iadesi

Sponsorlu Bağlantılar

virus19

virus19

Üye
    Konu Sahibi
Ebay Para Iadesi
Arkadaşlar ebaydan telefon kapağı aldım elime kısa sürede ulaştı ama kapağı beğenmedim tam olarak oturmuyordu bile. Satıcıyla görüştüm adamlar para iadesi yaptılar bana ama ürün elimde kaldı ben bu ürünü geri nasıl yollayacağım? Ücretsiz gönderme şansım varmı şimdi durduk yere kargo parası çıktı başıma. Bana son gönderdikleri mail şu şekilde çevirebilen arkadaş varsa bana çevirebilir mi?

Thank you for your email. I understand that you would like to return the item for refund.

Please be advised that as mentioned on our previously email, we already have requested a refund for your transaction and we will no longer ask you to return the item back to us to avoid further inconvenience. You may do anything you want with the item.

Customer service is extremely important to us so once you receive your refund we would really appreciate that you leave us positive feedback.

Never Back Down

Never Back Down

Üye
E-postanız için teşekkür ederiz. Ben size iadesi için öğeyi döndürmek istiyorum anlıyorum.

Bizim daha önce e-posta belirtildiği gibi, biz zaten sizin işlem için bir geri ödeme talep etmiş ve artık daha fazla rahatsızlık önlemek için bize geri öğeyi döndürmek isteyecektir hatırlatırız. Sen öğe ile istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri size geri aldığımızda bu yüzden biz gerçekten bize pozitif geribildirim takdir ediyorum bizim için son derece önemlidir.

virus19

virus19

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim cevabın için google translate kullanarak bende çevirdim :DAma yanıltıcı olabiliyor bazen translate İngilizce bilen bir arkadaş çevirirse daha sağlıklı olacak.. Ayrıca ürün bende kalsın istemiyorum adamlar bir jest yapmış para iadesini yaptı ama ben istemem bu malı.. Nasıl geri gönderebileceğim konusunda bana yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:
Never Back Down

Never Back Down

Üye
Teşekkür ederim cevabın için google translate kullanarak bende çevirdim :DAma yanıltıcı olabiliyor bazen translate İngilizce bilen bir arkadaş çevirirse daha sağlıklı olacak.. Ayrıca ürün bende kalsın istemiyorum adamlar bir jest yapmış para iadesini yaptı ama ben istemem bu malı.. Nasıl geri gönderebileceğim konusunda bana yardımcı olabilecek var mı?
ingilizce olarak karşıdaki adamın numarasını al
Sonra göndermek için adresini iste göndericeğini söyle
Eğer gönderme derse adam uğraşma