EA’dan Fifa 14 için gol sevinçleri videosu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
EA’dan Fifa 14 için gol sevinçleri videosu
EA‘nın en önemli yapıtlarından bir olan FIFA 14 için gol sevinçlerinin ve tuş kombinasyonlarının gösterildiği yen bir video daha yayınlandı.

27 Eylül‘de PC, PS3 ve Xbox 360 için raflardaki yerini alacak olan Fifa 14 için çok güzel görüntülerin bulunduğu yeni bir video daha yayınlandı. Oyun dünyasında önemli bir konuma sahip olan EA’nın futbol severler için piyasaya sunacağı FIFA 14 için yayınlanan videoya baktığımızda, birçok tanınmış oyuncuların gol sevinçlerinin oyuna katıldığını görebiliyoruz. Oyunun demosunun bu gün çıktığını ve isteyenlerin indirerek oynayabileceklerini belirtelim. Sizleri FIFA 14 için yayınlanan video ile baş başa bırakıyoruz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

http://www.maxicep.com/portal/eadan-fifa-14-icin-gol-sevincleri-videosu.html

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Konami 2013'ten itibaren EA Games'in baya gerisinde kaldı bir daha da yakalayamaz. Fifa Rocks :yuru

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Açık söyliyeyim koyu fifa fanıyımdır ama gol sevinçleri için özel çalışmadım hiç rastgele basıyorum ve çok ilginç gol sevinçleri çıkıyor ortaya her defasında :ehe

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Açık söyliyeyim koyu fifa fanıyımdır ama gol sevinçleri için özel çalışmadım hiç rastgele basıyorum ve çok ilginç gol sevinçleri çıkıyor ortaya her defasında :ehe
Aynen, bazen çok güzel gol sevinçleri çıkıyor keşke ezberleseydim diyorum :D

• Beğen