e8400, p43 , 8600 sonic+, aopen 400watt, 4 gb 1066mhz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dark-dream

Üye
    Konu Sahibi
intel e8400,
gigabyte ep43-s3l anakart,
palit geforce 8600 sonic plus,
aopen 400watt,
4 gb kingston ram 1066mhz ram
lüks kasa, üstten taşınabiliyor.
24x16x14 cd yazıcı

pazarlık yoktur. alana hayırlı olsun.

fiyat: 550 TL

--------------- Ekleme ---------------

2. başlık yanlışlıkla açılmıştır.
 
KittyCold

KittyCold

Üye
İletişim bilgisi yok. Telefon bırakır mısın?
 

dark-dream

Üye
    Konu Sahibi
İletişim bilgisi yok. Telefon bırakır mısın?


Telefon bilgilerini buradan vermenin uygun olmayacağını düşündüm, ciddi arkadaşlar özel mesajla ulaşabilir, hatta buraya mesaj bırakmak yerine direkt özel mesajla ulaşırsanız sevinirim.
 

dark-dream

Üye
    Konu Sahibi
güncel.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt