E72'ye Gelen Teknoloji !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pckopat*

Pckopat*

Üye
    Konu Sahibi
E72'ye Gelen Teknoloji !!!
Arkadaşlar e72 için çıkan 91.004 sürümünü yükledim fakat türkçe dil yok nemesis olmadan nasıl dil paketi atabiliriz? E72 için upgrade henüz çıkmamış. Nokia servise götür garantiye ver gibi saçmasapan yorumlar yapmayın bizde biliyoruz.. çözüm odaklı bilgisi varsa yazsın lütfen...

yumyjikk2

Üye
Nemesis olmadan benim bildigim kadarıyla atılmıyordur,ovi suitten nokia software updateri calıstırdıgında yazılım onarma tusu fonksiyonu var ise öyle dene belki olur

Pckopat*

Pckopat*

Üye
    Konu Sahibi
ovi suitte zaten son guncel yazilimi yukluyo firmwareden indirdigim dosyalari phoenixle yukledigim icin fayda etmez, tesekkur ederim yinede

Pckopat*

Pckopat*

Üye
    Konu Sahibi
vayy bee bitane destek yok hicbi yoneticisi kalmamis sanirim bu sitenin ki gunlerce bekleyen bi konu icin bi tane mod yok yardimci olacak degil mi? Ne kadarda aktif bi forum degil mi (!)

buketcik

buketcik

Üye
arkadaşım forumda yüzlerce bu başlıkta konu var azıcık araştırsana.
bak ne dicem .netde gezerken birden senin yazdığın msjı gördüm foruma hemen giriş yaptım ve sana cvp yetiştirdim.
şimdi soruyorum senin bu yazdığını forumda okumadıklarınımı sanıyorsun yada kimsenin görmediğinimi.bence yanılıyosun.sadece sana acıyorlar.araştırmadan hazıra konmak istediğin için bilmem anlata bildimmi.

Pckopat*

Pckopat*

Üye
    Konu Sahibi
Cok tesekkur ederm basta size sonra diger acıyan arkadaslara ama olaya acıma odakli degilde yardım odakli bakan baska bi arkadasimiz en azindan yol gösterdi sagolsun ve su anda komple bi sürümü istediğim gibi modlayip kendime özel hale getirebilir duruma geldim ama ben yine her zaman yaptgm gibi bu forumda soru soran herkesle bildigim herseyi paylasicam çünki burasi yardim forumu acıma dernegi degil...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt