e72 mesaj sesi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

uA_gRs

uA_gRs

Üye
    Konu Sahibi
e72 mesaj sesi sorunu
sitede bakındım bulamadım konusunu varsa affola şimdi gelelim soruna

nokia e72 telefonumda dün bu saatlere kadar gelen mesajlar sorunsuz bi şekilde gayet sesli ve titreşimli bi şekilde fark ediliyodu ancak sonra bi anda nolduysa şimdi ne ses gelio ne de titreşim sadece ovi tuşu yanıp sönüo o da olmasa fark etmicez yani mesajı çözümünü bilen bi allahın kulu yardım ederse çok güzel olucak şimdiden yardım edenlere teşekkürler

bu olay da bi tek bende olmuş sanırsam araştırdım ama bulamadım nasıl bir şeyse :D

bozkurduz

bozkurduz

Üye
tercih ayarlarına bak. sorun orda değilse donanımsal olabilir.

uA_gRs

uA_gRs

Üye
    Konu Sahibi
baktım hepsini kurcaladım her şeyi yaptım da olmadı bi anda gitti nedense anlamadığım şey onun haricindeki hiçbir seste problem yok...

sek00

sek00

Üye
kardş sadece msjda ses glmiosa trch ayarlrndan halledicn.

uA_gRs

uA_gRs

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeşim baktım her şeye tercihlerde bi sıkıntı yok hatta her türlü mesaj sesini bile denedim olsun diye o derece

sek00

sek00

Üye
biri ararkn çlıo msj glnce çlmıo çok saçma bi de güncellştr ama dğşecğni sanmıyorm . Gtr bktr başka çare yk gbi grünüo

ali9100

Üye
Telefondaki tüm mesajları bi klasöre yedekleyip, ayarlardan fabrika ayarlarına dönünce msj sesi ve titreşimi kendine geliyor.. yabancı forumlardan bile bulamadım. böle kendimce bi yöntem buldum. başka bir yöntem bulan varsa haber versin. çünkü ben de emin olmamakla birlikte sanırsam msj hafızası 2000 leri geçince msj sesi ve titreşim sapıtıyor.

camcoder

Üye
Telefondaki tüm mesajları bi klasöre yedekleyip, ayarlardan fabrika ayarlarına dönünce msj sesi ve titreşimi kendine geliyor.. yabancı forumlardan bile bulamadım. böle kendimce bi yöntem buldum. başka bir yöntem bulan varsa haber versin. çünkü ben de emin olmamakla birlikte sanırsam msj hafızası 2000 leri geçince msj sesi ve titreşim sapıtıyor.
<br />
<br />

----------Eklendi @ 19:35:02 ---------- Yazıldı @ 19:33:56 ----------

kardeş bende de aynı problem var, tüm herşeyı denedım yıne olmadı. Sadece format atmadım onu da yapmak ıstemıyorum açıkcası.

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Tek çare format gibi gözüküyo ama ikinci bi şeçenek var versiyon güncelleme

berkinqen

Üye
Beyler bendede aynı sorun oluyor telefonu açıp kapattıgım zaman düzeliyor bide onu deneyin çok can sıkıcı bişey biranda gidiyor mesaj sesi gelen mesajları geç farkediyoruz kesin bi çözümü varsada bizle paylaşın lütfen

interio_nur

Üye
çok ilginç ben de yalnızım sanıyordum bende de geçti 2000i mesaj sayısı ama şu mesajları yedekleme fikrini deneyeceğlm..

deforze

deforze

Üye
format atmadan önce ayarlardan fabrika ayarlarına dönmeyi dene

elcordobes

Üye
Mesaj sayısı 2000 lere yaklaştığı zaman bendede yapmıştı sorunu tüm mesajları sildim telefonu açtım kapadım düzeldi

Üst Alt