E72 hacklemek için uyumlu installserver.exe lazım bulan duyan gören varmı???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
waycell

waycell

Üye
    Konu Sahibi
E72 hacklemek için uyumlu installserver.exe lazım bulan duyan gören varmı???
bir şekilde dosyalara erişimi açtım ama hala hackleyemedim e72 uyumlu instalserver.exe lazım

denizyildizi345

denizyildizi345

Üye
helloox ile hacklemeyi denedin mi?

waycell

waycell

Üye
    Konu Sahibi
71.04 yani son sürüm kullanıyorum bi şekilde sistem dosyalarına erişimi açtım hatta hellooxu parçalayıp c ye kopyaladım böylelikle kurulmuş oldu çalıştırdım hacklendi diyor ama unsigned proları kurmuyor installserver her çeşidini denedim ama nokia galiba başka bir çözüm bulmuş buna

downsoon

Üye
71.04 yani son sürüm kullanıyorum bi şekilde sistem dosyalarına erişimi açtım hatta hellooxu parçalayıp c ye kopyaladım böylelikle kurulmuş oldu çalıştırdım hacklendi diyor ama unsigned proları kurmuyor installserver her çeşidini denedim ama nokia galiba başka bir çözüm bulmuş buna

Ben de yapamamıştım ama telefonu bozup durduğumdan kurcalamaya korkuyorum şimdi :D

Symbianist

Symbianist

Üye
S3 için olan installserverlar var onları denedin mi ya da daha doğrusu hepsini denedin mi? Ben paylaşmıştım bendekileri. Denemekte fayda var belli mi olur belki biri işe yarar.

----------Eklendi @ 11:43:03 ---------- Yazıldı @ 11:31:21 ----------

bir de bunları buldum hepsini bir dene bakalım. bulunur elbet ama denemek gerek.

waycell

waycell

Üye
    Konu Sahibi
denemediğim kalmdı omjuyor hiç biri

rkayaci

rkayaci

Üye
Ben henüz hack aşamasını geçemedim ki installserver.exe arıyayım... birkaç prg. denedim. en son al0 diye bir pro yükledim ancak orda da sembian versiyonunda hangisini seçeceğimi bilemedim?

waycell

waycell

Üye
    Konu Sahibi
fp2 seçeceksin ama işe yaramıyor o program

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt