E66 Guncellemeden sonra sms yazma yavasladı !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
metalwings

metalwings

Üye
    Konu Sahibi
E66 Guncellemeden sonra sms yazma yavasladı !!!
versiyonu 300.21.012 [18.06.2009] yaptım mesaj yazarken ilk 2 satırda sorun yok,
3-4 satıra ulastıgımda yavaslıyor bastıgım harfler ekrana gec geliyor 6-7 satır oldugunda 1 kelimeyi 10 saniyede yazdırıyor.

Bi ayar falan mı bozuldu version yukledikten sonra yoksa versıyonda mı hata var?
Versiyon yuklemede hicbi problem yasanmadı.

EDİT: 400.versiyona gectim msj yazma hızlandı. suan tek sorun var flash sayfalarında guncelleme istiyor ama guncelleme imkanı yok suan. Yani flash site sayfa oyun vs. acamıyoruz.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kardeş galiba seninde mesaj dilini ingilizce yapman gerekecek.bu problem n79 lardada var.anca bu şekilde sorunu aşabiliyorlar

eQooo

eQooo

Üye
yaw yeni nokialarda ne kadar yazılımsal sorun çıkmaya başladı...kaliteden ödün veriolar...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
yaw yeni nokialarda ne kadar yazılımsal sorun çıkmaya başladı...kaliteden ödün veriolar...
Aynen öyle,bidünya özellik koyuyorlar ama kalite yerlerde sürünüyor.ben n78 aldıktan 1.5 ay sonra servise gönderdim.şimdi tekrar göndermem gerekecek.nerde o eski 3310 nun sağlamlığı.

metalwings

metalwings

Üye
    Konu Sahibi
Hadi ya keşke upgrade etmeseydim versiyonu.
Downgrade yapma imkanı varmı peki?

Önceki versiyonda bu problem yoktu cunku.

Esendağlı

Esendağlı

Üye

g0nzales_

Üye
E66 için yeni günceleme geldi 27.11.2009
Mesaj yazma sorunu bende düzeldi şuan hızlı deneyin düzelir

metem71

Üye
bende 400.21.012 yaptım ama ingilizce oldu yardım lütfen sen nasıl yaptın yardımcı olurmusun yalnız yedekleme yapmadım dil kısmında türkce yok sımdı

--------------- Ekleme ---------------

samet acııılll yardımmm

metalwings

metalwings

Üye
    Konu Sahibi

Sonunda halloldu bende bugun vers.400.. yaptim ama ingilizce problemi yasamadim
menude turkce geldi cok sukur :)
yavaslık problemi de duzeldi mesajlar hızlı yazılıyor tavsiye ederim sıkıntı yasayan arkadaslara​

HyPeROpTiK

Üye
Peki sizin E66 larda son versiyon yazilimi yukledikten sonra telefonun tarayicisinda wapa baglanipta herhangi bir flash animasyonlu bir siteye girdiginizde Adobe Flash9 hatasi veriyormu birde bu yuklemis oldugumuz en son yazilimdan geriye donus yapamiyormuyuz saygilar...

green_pea54

Üye
versiyonu 300.21.012 [18.06.2009] yaptım mesaj yazarken ilk 2 satırda sorun yok,
3-4 satıra ulastıgımda yavaslıyor bastıgım harfler ekrana gec geliyor 6-7 satır oldugunda 1 kelimeyi 10 saniyede yazdırıyor.

Bi ayar falan mı bozuldu version yukledikten sonra yoksa versıyonda mı hata var?
Versiyon yuklemede hicbi problem yasanmadı.
s.a. kardes bende senın le aynı sorundan muzdariptim hem mesaj da sorun vardı hemde video kaydı yaptıktan sonra izlerken sorun cıkarıyordu fakat yeni versiyon cıktı v400.21.013 bunu yukledim telefona kendim yaptım hersey düzeldi

HyPeROpTiK

Üye
NOKİA E66 v400.21.013 bu versiyonu yuklerken dikkat edin arkadaslar cunku telefondan wapa baglandiginiz zaman flash animasyonlu sitelere girdiginiz zaman Adobe Flash 9 hatasi veriyor en azindan bende oyle oldu yukleyecek arkadaslar dikkat etsin ayrica sertifika hatasida veriyor bence bu versiyonu yuklememis olan arkadaslar acele etmesinler biraz daha bekleyin derim ben....

metalwings

metalwings

Üye
    Konu Sahibi
Peki sizin E66 larda son versiyon yazilimi yukledikten sonra telefonun tarayicisinda wapa baglanipta herhangi bir flash animasyonlu bir siteye girdiginizde Adobe Flash9 hatasi veriyormu birde bu yuklemis oldugumuz en son yazilimdan geriye donus yapamiyormuyuz saygilar...

Flash gostermiyor bende 400..versiyon var.
Geri donusu teknik serviste yapabiliyolar diye biliyoru.

--------------- Ekleme ---------------

NOKİA E66 v400.21.013 bu versiyonu yuklerken dikkat edin arkadaslar cunku telefondan wapa baglandiginiz zaman flash animasyonlu sitelere girdiginiz zaman Adobe Flash 9 hatasi veriyor en azindan bende oyle oldu yukleyecek arkadaslar dikkat etsin ayrica sertifika hatasida veriyor bence bu versiyonu yuklememis olan arkadaslar acele etmesinler biraz daha bekleyin derim ben....

ewt dedigin sorun var maalesef ama hızlı mesaj yazabilmek daha önemli oldugu icin terfi etmek zorundaydım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt