E65 Uygulamalar açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okaydemir

Üye
    Konu Sahibi
E65 Uygulamalar açılmıyor
Arkadaşlar telefonuma bir uygulama yüklüyorum açılıyor telefonu kapatıp yeniden açtığımda açılmamaya başlıyor (symbian uygulamalar hep) yani tıklıyorum ama tepki vermiyor versiyonu da güncelleştirdim yine aynı problem ne yapabilirim?:agla

--------------- Ekleme ---------------

aynı problemi yaşayan hiçkimse yok mu ya

daffy

daffy

Üye
daha öncede bozuk bi uygulama yukledın mı ondan oluyo olabılır yada format at en güvenılır yolu bu bu versıyonla alakası yok sen telefonu her actıgında gızı bı program hemen acılıyodur telefonun ram inın buyuk kısmını kullanıyodur ondan açmaya calıstıgın program tepkı vermez o yuzden telefonu baştan aşaagı temızle ve programları yuklerken cok dıkkat et bazı programları sılsen bıle bazı dosyaları kalıyo

okaydemir

Üye
    Konu Sahibi
Ya zaten versiyon yükseltince format atmayla aynı şey oluyor yine de düzelmedi (bir de uygulamaları hafıza kartına yüklüyorum onla ilgili olabilir mi?)

daffy

daffy

Üye
yok yok onla alakası yok hiç bılıorum yoksa

okaydemir

Üye
    Konu Sahibi
Ya telefon hafızasına yüklemeyi denedim açılmayan bir uygulamayı telefonu kapatıp 2-3 açtım yine de açıldı ama büyük uygulamaları telefon hafızasına yüklemek istemiyorum benle aynı problemi yaşayan yok mu :'(

ömüür

Üye
ben yaşıyorum usta ya bende ne yapıcamı şaşırdım

okaydemir

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartının markası ne belki ondandır benimki kingston

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt