e65 mı? & n93 mu? yorumlarınızı beklıyorum ! ! !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
özkan...

özkan...

Üye
    Konu Sahibi
yaa baslık da daoludugu gıbı tel alıcam hangısını alıyım n gage 2 yı de unutmayalım oyuna duskunlugum var her ıkısıne de kuruluyor ama e65 16 mılyon renk avantajı saglarken n 93 216 bın kusurlu bısı var renk olarak ama :S kararsızım yardımlarınızı beklıyorum . . . ;) :oke:
 
ArslanArif

ArslanArif

Üye
E65 tavsiye ederim
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt