E65 ekran açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

benhur99

Üye
    Konu Sahibi
E65 ekran açılmıyor
e65im 20 gün önce bozuldu.ekranda karıncalanmalar ve hareketsizlikten sonra bir daha görünüt alamadım.daimi siyah bir ekran.telefoncuya(servis değil)götürdüğümde opa veya oma gibi bir yöntem var dedi.fakat telefon yüzde 60 bir daha açılmama gibi bir riski varmış.bana bu konuda yapabileceğim bir şey önerebilirmisiniz?
teşekkürler

OğuzcanAbi

Üye
saçmalasın ekran filmi deişcek eski tiplar 10 lra bu da20 lira olabilir sen başka telefoncuya sor o anlamıo bu işlerden

benhur99

Üye
    Konu Sahibi
ekran filmi değilmiş falan dedi durdu.yok işte yapamadık falan dedi.çok moralim bozuk

pryan00

Üye
Hocam aynı sorun bende de oldu.Türkiye'de en ucuza yaptırabileceğin bi teknik servis var bursa'da .ekran yan devreleri gibi bişey dedi bana.20tl ye haloldu +3,5tl kargo masrafı. Nettech diye bi firma.bütün dünyada şubesi varmış.yanlız sorun 2 3 gün telefonun durmasını gerektiriyo dedi bana denemek için. web sitesi ayrıntılı bilgi alabilirsin muhtemelen telefonla.
Not: Bana da sorun ekrandan ya da filmden değil dediler.Moralini bozma burası kesin halleder.Burası halletmezse gerisi yalan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...