e250 video yüklemek istıyorum

banuefe

banuefe

Üye
    Konu Sahibi
izlediğim hoşuma giden bazı videoları tlfnuma atmak istıyorum yardım edermisiniz

• Beğen
Tepkiler: ali_can3434301
jackalx_06

jackalx_06

Üye
yeterince açıklamamışsınız ama şunu söyleyeyim e250 ler 3gp formatında videoları destekler ve bunları telefona atmak için kart okuyucuya ihtiyacınız var veya usb kablo ile atabilirsiniz. eğer bahsettiğiniz videolar 3gp formatında değilse bunları bilgisayarınızda video dönüştürme programı ile 3gp ye çevirmelisiniz.

bu konularda araştırma yapınız. başka bir sorunuz varsa bana pm atın yani özel mesaj yardımcı olabilirim.

cez_a_slan

cez_a_slan

Üye
ablacım internetten any video concerwater diye bir program var onu indir sonra sağ tarafta çözünürlük yazıyo en düşük çözünürlüğe ayarla telefona at işte bu kadar

ktahsin

Üye
allah razı olsun cezaslan

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt