E250 fazla ses çıksın derken çıkını çıkarmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
harry62

harry62

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar gene bu olayla çok karşılaştım e250 lerin ses açma olayı var sakın yapmayın hopörleri patlatmayın patlatırsanız size 15-20 tl ye patlar.Ayrıca telefonu özellikleri dışında çok kullanmamaya çalışın örneğin e250 olayı ama xpress müzik gibi bir telefonunuz varsa bu problem olmaz
 
jackalx_06

jackalx_06

Üye
evet katılıyorum.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt