E-TAB5 HAKKINDA BİLGİSİ OLANLAR BAKABİLİR Mİ

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
E-TAB5 HAKKINDA BİLGİSİ OLANLAR BAKABİLİR Mİ
Bu Etab-5i rootlama konusunu neredeyse tüm öğrenciler biliyor artık :) Ben de bu işi maalesef yaptım . Ama bu sene hem pişman oldum hem de sınav yaklaşıyor şu illetten uzaklaşıp çalışayım vs. Sebeplerle geri stock rom attım . Şimdi tableti rootlarken bir an root tespit edildi felan yazmıştı ama biraz uğraşıp ondan kurtuldum ve rootlamıştım . Şuan MEB'e bağlı . İlkin Eba V Sınıf felan açılıyordu ama EBA Market güncellemesi hata veriyordu . Belki düzelir diye format attım V Sınıf da kullanıcı bilgisi alınamadı diyor yani artık ikisi de çalışmıyor (SSO ve KCY de bilgilerim doğru gözüküyor) :D . Epey uzattım ama :) Şimdi ben bunu o uygulamalar açılsın diye garantiye yollasam root için log falan almışlar mıdır sorun olur mu?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
stock romu ne ile kurdunuz program olarak

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
stock romu ne ile kurdunuz program olarak
Bir sitede yayınlanmıştı winrar ile gerekli dosyaları bilgisayara kuruyoruz daha sonra flashtool.exe adlı bir uygulama ile tableti ilk haline döndurüyoruz
Ya da bırakıyım böyle kalsın diyeceğim ama öğretmenlerin 2 senedir kullanmadığı tableti kullanası tuttu -_-

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Bir sitede yayınlanmıştı winrar ile gerekli dosyaları bilgisayara kuruyoruz daha sonra flashtool.exe adlı bir uygulama ile tableti ilk haline döndurüyoruz
Ya da bırakıyım böyle kalsın diyeceğim ama öğretmenlerin 2 senedir kullanmadığı tableti kullanası tuttu -_-
yine aynı şekilde flash tool ile tüm seçenekleri işaretleyip rom yükleyin belki olur.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
4-5 kez denedim yine olmuyor

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yok hiçbirşey yok normal teblet gibi ama onlar açılmıyor . Hatta tekrar denediğimde en son normalde kısıtlanmış olan ayarlar sekmesindeki kablosuz , bluetooth vs. bölümler açılmıştı yine rootladım sandım :p Sonra güncelleme geldi kapandılar geri :) .{Şuan ağ izleniyor olabilir diye bir uyarı var ve konum kapanmıyor}

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Yok hiçbirşey yok normal teblet gibi ama onlar açılmıyor . Hatta tekrar denediğimde en son normalde kısıtlanmış olan ayarlar sekmesindeki kablosuz , bluetooth vs. bölümler açılmıştı yine rootladım sandım :p Sonra güncelleme geldi kapandılar geri :) .{Şuan ağ izleniyor olabilir diye bir uyarı var ve konum kapanmıyor}
çok garip bir sorun şaşırdım o cihazlarda stock romu bozmadın mı ağ izleniyor der ama tebleti bozup garantiye yollayabilirsiniz değişim yapıyorlar diye biliyorum :ehe

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sistemi mi silsem :p neyse çirkinleşmiyim bir müdür yardımcısına veya öğretmene bir soriyim ne diyecek :turkiye:

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle

Üst Alt