Yardım E posta Senkronize Etmeye Çalışıyor Fakat Edemediği için Ekran Açık Kaliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
E posta Senkronize Etmeye Çalışıyor Fakat Edemediği için Ekran Açık Kaliyor?
Gençler geçenlerde denk gelmiştim müzik dinliyorum diye olur dedim ama nafile meğer internet erişimi olmayinca telefon 1 dkde bir postayi senkronize etmeye çalıştığı için bildirim ekraninda bi beliriyor bi gidiyor vede ekrani uyandiriyor.bildirimleri kapattigimda ekran uyanmiyor fakat bu madem erisemiyor neden her seferinde ekranı uyandirip senkronize etmeye calisiyor?

Cihaz Venüs V7 Android 9
Mesaj birleştirildi:

Uşaklar Noldi Yok Mu Fikri Olan?

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
eet bildirim ayarlarından kapatıyorsunuz öylece kurtuluyorsunuz ben size şaka için şey yapmiştim yoksa biliyodum :bigstar:

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş ve PALA.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Gençler geçenlerde denk gelmiştim müzik dinliyorum diye olur dedim ama nafile meğer internet erişimi olmayinca telefon 1 dkde bir postayi senkronize etmeye çalıştığı için bildirim ekraninda bi beliriyor bi gidiyor vede ekrani uyandiriyor.bildirimleri kapattigimda ekran uyanmiyor fakat bu madem erisemiyor neden her seferinde ekranı uyandirip senkronize etmeye calisiyor?

Cihaz Venüs V7 Android 9
Mesaj birleştirildi:

Uşaklar Noldi Yok Mu Fikri Olan?
Konuyu daha yeni gördüm bazı uygulamalar cins kalıyor öyle bildirimi kapatıyorum baktım olmadı sil gitsin . Operdan direkt e-postaya bak .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu daha yeni gördüm bazı uygulamalar cins kalıyor öyle bildirimi kapatıyorum baktım olmadı sil gitsin . Operdan direkt e-postaya bak .
Yaani Mail Varda Kanka Bu You Tubede vsden Bildirim Geliyor O Yüzden Mecburen Gmaili Kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt