Yardım E posta Senkronize Etmeye Çalışıyor Fakat Edemediği için Ekran Açık Kaliyor?


DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Gençler geçenlerde denk gelmiştim müzik dinliyorum diye olur dedim ama nafile meğer internet erişimi olmayinca telefon 1 dkde bir postayi senkronize etmeye çalıştığı için bildirim ekraninda bi beliriyor bi gidiyor vede ekrani uyandiriyor.bildirimleri kapattigimda ekran uyanmiyor fakat bu madem erisemiyor neden her seferinde ekranı uyandirip senkronize etmeye calisiyor?

Cihaz Venüs V7 Android 9
Mesaj birleştirildi:

Uşaklar Noldi Yok Mu Fikri Olan?
 
Son düzenleme:


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt