e posta kutusu açamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
e posta kutusu açamıyorum
n8 kullanıyorum ve kısa bir süre önce yedek olması amaçlı ikinci bir n8 denk getirdim. Onu düzenlemeye çalışırken e posta kutusu oluştururken daha önce karşılaşmadığım birşey çıktığını farkettim. E posta ve şifreyi girdikten sonra exchange activesync diye bir seçenek çıkıyor oradan tekrar kullanıcı adı ve kullanım alanı gibi şeyler soruyor . Daha sonra senk edilecek şeyleri falan soruyor. Hepsi geçtikten sonra e posta ekranına dönüyor gelen kutusu boş gözüküyor. Ayarladan exchange activesync ayarlarını değiştirin gibi bir birşey yazıyor. Anlamadım kuramıyorum yeni e posta kutusu bi yardımcı olabilecek olan var mı ? :(

Son düzenleme:

NEXUS

NEXUS

Üye
Kardeşim bu nasıl açmak böle aynı yazıyı kaç kere kopyala yapıştır yapmışsın konuyu düzenle
''n8 kullanıyorum ve kısa bir süre önce yedek olması amaçlı ikinci bir n8 denk getirdim. Onu düzenlemeye çalışırken e posta kutusu oluştururken daha önce karşılaşmadığım birşey çıktığını farkettim. E posta ve şifreyi girdikten sonra exchange activesync diye bir seçenek çıkıyor oradan tekrar kullanıcı adı ve kullanım alanı gibi şeyler soruyor . Daha sonra senk edilecek şeyleri falan soruyor. Hepsi geçtikten sonra e posta ekranına dönüyor gelen kutusu boş gözüküyor. Ayarladan exchange activesync ayarlarını değiştirin gibi bir birşey yazıyor. Anlamadım kuramıyorum yeni e posta kutusu bi yardımcı olabilecek olan varmı'' bu şekilde ya bu şekilde uzun diye okunmaz ortada kalırsın.

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bu nasıl açmak böle aynı yazıyı kaç kere kopyala yapıştır yapmışsın konuyu düzenle
''n8 kullanıyorum ve kısa bir süre önce yedek olması amaçlı ikinci bir n8 denk getirdim. Onu düzenlemeye çalışırken e posta kutusu oluştururken daha önce karşılaşmadığım birşey çıktığını farkettim. E posta ve şifreyi girdikten sonra exchange activesync diye bir seçenek çıkıyor oradan tekrar kullanıcı adı ve kullanım alanı gibi şeyler soruyor . Daha sonra senk edilecek şeyleri falan soruyor. Hepsi geçtikten sonra e posta ekranına dönüyor gelen kutusu boş gözüküyor. Ayarladan exchange activesync ayarlarını değiştirin gibi bir birşey yazıyor. Anlamadım kuramıyorum yeni e posta kutusu bi yardımcı olabilecek olan varmı'' bu şekilde ya bu şekilde uzun diye okunmaz ortada kalırsın.

ona uğraşıyorum zaten bende sağolsun yeni arayüz baya destekliyor böyle şeyleri anca düzeltebildim chromda mesajı düzeltene kadae flash arızası veriyor.
Da kopyala yapıştır da yapmadım ayrıca opera tarayıcıdan kaynaklı olan bi durumdu .yardımcı olabilecek bi arkadaş yok mu :/e posta kurdum ama bu sefer birden fazla e posta kurdurmuyor. Arkadaşlar yok mu bu konuda yardımcı olabilecek olan ?

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.