E-mailime Gelen 180 Adet E-posta

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
E-mailime Gelen 180 Adet E-posta
3 Gündür kontrol etmediğim mailimi kontrol etmek için msn'e girdim ve 180 adet e-posta ile karşılaştım

bu ne anlama geliyor bilmiyorum ama dosya boyutu küçük ne olabilr sizce hacker işimi bu?

barabelli

barabelli

Üye
bı anlam veremedım acaba junk maılle ılgılı bısımı

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
sen hepsini kökten sil arada bir banada 2,3 tane geliyo ama hiç 180 tane gelmedi

yitik savaşçı

Üye
Her ihtimale karşı şifreni, gizli soru ve cevabını, ülke, şehir, posta kodu bilgilerini değiştir...

Şifreni şu şekilde oluştur: siF123rE456LER789im

CooL'n'Quiet

Üye
alakası yok sifreni falan deiştirme... biri sana mail bomb yapmıs hepsi bu kadar..zararlı bişi deil korkma muhtemelen reklam amaclı..eğeri içerik türkceyse mailinde muhtemelen biri seninle eiğlenio :) korkma bişi olmaz

cepix

cepix

Üye
Tedbirini al 2-3 gün önce kendi sitemde online idim üye sayısı 34 idi 15 dakika sonra baktım 117 oldu aradan 10 dk daha gecti üye sayısı 930 ve üye adları wıphpıhjre böyle saçma nickler idi.
ip nolarına baktım hepsi 212 ile baslıor farklı farklı ip kullanmıslar proxy'den güwenlik önlemlerini artırıyorum

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
yok bea açmadım junk da değildi zaten sildim gitti hatta sonra dedim bunu foruma koyayım çöp kutusuna girip baktım duruyo bende print screen yaptım

barabelli

barabelli

Üye
arda nın dedıgı gbı mail bomb ama sıfre deıstıreceksen mesela korn?66 yanı sımge harf rakam sayı olusn dıe tavsıyeler almıstım bn

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
yoğ bea zaten şifrem güvenli zamanında önlemini aldım

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
ilginç ama mobil oyunun dedigi gibi şifrene soru işareti filan koy bu şekilde hack lenmesi biraz zor her ihtimale karşı hazırlıklı ol

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Mailbomber işi bu.Onceden de olan bit şey zaten...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt