DW Contacts & Phone & Dialer v3.1.1.5 Patched


Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Android uyumlu 4.0 ve üzeri cihazlarda kullanabileceğiniz alternatif bir arama ve sms gönderme uygulamasıdır. Kaydırarak arama özelliği, rehberde alfabetik arama gibi çok kullanışlı özellikleri bulunmaktadır.

Yenilikler:
- SMS işlevindeki hatalar onarıldı.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dw.contacts

DW_Contacts.png
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Yusuf_EMRE, hunter44, rear2011 ve 1 kişi daha
rear2011

rear2011

Üye
Paylaşım için teşekkürler.
 
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt