DVD-RW Sorunu... (Resimli)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FT3

FT3

Üye
    Konu Sahibi
DVD-RW Sorunu... (Resimli)
Merhaba Maxicep..
Benim DVD-RW ile sorunum var. DVD'nin içindekilerini masaüstüne atmak istiyorum ama atarken
%97'de duruyor. Başka CD denedim oldu ama buna gelince olmuyor.

Şimdi diyeceksiniz CD'de sorun vardır diye hayır hiçbir sorun yok. 2 arkadaşıma gittim ikisindede attı. Okulun bilgisayarında denedim yine attı. Ama bir türlü benim PC'ye atamadım. Yardımlarınızı Bekliyorum.

PersonelAdam

PersonelAdam

Üye
haci oktay hocaya sordun mu ??

FT3

FT3

Üye
    Konu Sahibi
24 saat oldu , yardım eden yok.

MrTech

MrTech

Üye
L-Lumiere modumuz size yardımcı olabilir kardesim.Ona pm atarsanız size en kısa sürede ulaşacaktır :)

FT3

FT3

Üye
    Konu Sahibi
burda yardımcı olsa daha iyi olmaz mı ? aynı sorunu yaşayanlar bu konuyu okuyarak çözebilirler. Önerin için teşekkür ederim :)

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
arada kaynamış bu konu :ehe
tek mantıklı açıklaması var. dvd romun seçmece yapmaya başlamış... verinin son bölümlerine doğru diskte deforme varsa
dvd ninde okuma gözü artık yıprandıysa bazı dvdlerde cdlerde bu sorun oluyor. giderek sorun büyüyor tabiki gün gelecek hiç görmeyecek bile dvd ve cdleri.

ayrıca yazılımsalda olabilir..
dvdromu söküp başka pc ye takıp aynı dvdyi kopyalayarak 1. yazdıgım sebebi kesinleştirmiş olursun :oke:

FT3

FT3

Üye
    Konu Sahibi
sata ve güç kablosunu değiştirdim bilgisayar>aygıt yöneticisi>dvd/dc-rom sürücüleri>yazılımı güncelleştir yaptım sorunu halletim :)

yardımlarınız için teşekkür ederim :)

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
yazılımsal çıkmış :oke:
:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt