Dvd player sorunu.. :(

Sponsorlu Bağlantılar

mAd_girL

mAd_girL

Üye
    Konu Sahibi
Dvd player sorunu.. :(
Ya bi sorunum var sabah başka bi dvd playerda çalışan dvd akşam bendeki playerda çalışmıyor bence dvd playerda sorun yok cünkü başka dvdleri denedim açılıyo ama bunu açmıyo sebebi ne olabilirkii :( :agla

-----
konuyu yanlış yere açmadım inş. :(

canturgay

canturgay

Üye
konu yanlış yerde maaleseff..:(

sabah açan dvd akşam aaçmıyorsa .bu geçen süre içerisinde çizmiş olabilirsinn..;)
başka da bi seçenek aklıma gelmiyor şimdi..:(

mAd_girL

mAd_girL

Üye
    Konu Sahibi
o zaman zahmet olmazsa birisi konuyu taşısa keşke.. :islik :(
çizdirmedim ya :(

mAd_girL

mAd_girL

Üye
    Konu Sahibi
dvd nin bozuk oldugunu sanmıyorum bakın bilgisayarda çalışıyor ama dvd playerda çalışmıyor fakat dvd playerda başka dvd ler çalışıyor nasıl bi durumdur bu ya

schumici

schumici

Üye
valla o zaman ya dvd yi yeni bi dvd ye çek yada dvd playerini servise götür göster

mAd_girL

mAd_girL

Üye
    Konu Sahibi
ama schumicim bak dvd playerda sorun olsa neden başka dvd leri çalıştırsınki :( yok bu sorunum çözlümeyecek bence

mservank

mservank

Üye
allah ım bu nasıl bir durum ya böyle
ben olsam kafayı yerdim

mAd_girL

mAd_girL

Üye
    Konu Sahibi
bende kafayı yiyecem yazık değil mi banaa ne hevesle çektirdim o dvd yi :'(

schumici

schumici

Üye
ama schumicim bak dvd playerda sorun olsa neden başka dvd leri çalıştırsınki :( yok bu sorunum çözlümeyecek bence

o zaman gel bi deneyelim dvd yi yeniden yazdırmayı. nasılsa bilgisayarda çalışıyomuş kopyala yeni bi dvd ye çek bi daha deneyelim. inşallah olur bu sefer

mAd_girL

mAd_girL

Üye
    Konu Sahibi
tamam yeni bi dvd ye çekelim ben yapamam ama ark.larımdan ya da bi bilenden yardım isteyeyim. Teşekkür ederim yardımlarınız için ;)

schumici

schumici

Üye
tamam yeni bi dvd ye çekelim ben yapamam ama ark.larımdan ya da bi bilenden yardım isteyeyim. Teşekkür ederim yardımlarınız için ;)

rica ederim ne demek ne zaman yardıma ihtiyacın olursa burdayız:oke: