düzgün sorunsuz çalışan navigasyon programı varmı

Sponsorlu Bağlantılar

enestokgöz

enestokgöz

Üye
    Konu Sahibi
düzgün sorunsuz çalışan navigasyon programı varmı
arkadaşlar şu anda route 66 navitel gibi navigasyon programları yükledim ya lisans sorunu yada başka sorunlarla karşılaşdım bana gerçekten sıkıntısız bir şekilde çalışan navigasyon programı lazım önerilerinizi bekliyrum...

caca41

caca41

Üye
Dostum ben sana yandexin navigasyonunu tasiye ederim gercekten mukemmel direk gps aciyosn adresi giriyosun ve bitti ben uzun yola gidicegim zaman surekli kullanirim skinti yok ustelik ucretsiz.harita ucreti yok yani.Kullanabilmen icin internet baglantin olmasi gerekiyor.

enestokgöz

enestokgöz

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim onu kullandımda bazı yerleri bulmakta sıkıntı yaratıyor ama bilgin için yine çok teşekkür ederim...

yaren_dede

yaren_dede

Üye
sygic navigasyonda guzel denemediysen onada bi bak sitede kirilmis versiyonu var

biyologselim

Üye
igo güncel arkadaş lar

Luck Star

Luck Star

Üye
sygic ve igo öneririm ama igo denemedim istersen link yollarım forumda yasak

• Beğen
Tepkiler: enestokgöz
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
yandex kullandım güzel özellikle basit bi arayüzü var ve ağaçlara kadar gösteriyor. Ama yolu çok uzatıyor. Bende öyleydi en azından sygic yükledim çok detaylı ancak kullanmadım henüz. Symbiandaki navigasyonu hiç birine değişmem aslına bakarsanız.

enestokgöz

enestokgöz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu sygic ve igo anroidmi birde özelden link atan olursa sevinirim...

nurullahcmk

Üye
Symbiandaki navigasyonu androide dönüştürülemezmi acaba

caca41

caca41

Üye
Symbiandaki navigasyonu androide dönüştürülemezmi acaba
Symbian navigasyonu diye bahsettigin nokianin kendi navigasyonu degil mi eger ondan bahsediyorsan anca nokianin cikarmasi lazm bu yazilimi

enestokgöz

enestokgöz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben maxicepteki sygici kurdum final sürümüve türkiye haritalı program çalışıyor fakat yer yer programda durduruldu diyor bütün herşeyi doğru harfi harfine yaptım yardımlarınızı bekliyorum bu konuda

caca41

caca41

Üye
arkadaşlar ben maxicepteki sygici kurdum final sürümüve türkiye haritalı program çalışıyor fakat yer yer programda durduruldu diyor bütün herşeyi doğru harfi harfine yaptım yardımlarınızı bekliyorum bu konuda
Programdandir diye dusunuyorum bazi prpgramlar veriyo o tarz hatalari

enestokgöz

enestokgöz

Üye
    Konu Sahibi
bu durumda başka öneribilceginiz program varmı

ewrenn123

ewrenn123

Üye
Selam aleykum arkadaşlar. Rica etsem igo link atabilirmi biri özelden.

NeXus 5

NeXus 5

Üye
Waze ve bu güzel gibi

uncanny_young

Üye
sygic den vazgeçmeyin arkadaşlar. İNTERNET BAĞLANTISI GEREKTİRMEZ. sadece gps açık olsun çatır çatır çalışıyor. sitede yığınla sygic dosyaları ve kurumları var. yapan arkadaşlara teşekkürü borç bilirim

Üst Alt