Dünya’nın En İyi Kalecileri Açıklandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Dünya’nın En İyi Kalecileri Açıklandı

2011 yılının en iyi kalecileri açıklandı. Galatasaray’ın Uruguaylı başarılı file bEkçisi Fernando Muslera önemli isimleri geride bırakarak 6. sırada yer aldı.

Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu’nun verdiği oylarla 2011 yılının en iyi kalecileri belli oldu. Geçen sezon Galatasaray’daki performansıyla parmak ısırtan Fernando Muslera listenin altıncı sırasında yer aldı.

Uruguaylı eldivenin dünyadaki önemli kalecileri geride bırakarak altıncı sıradan girdiği listenin başında ise Real Madrid’in tecbübeli kalecisi Iker Casillas yer alıyor. 2010 yılında listede yedinci sırada bulunan Fernando Muslera bir basamak daha atlayarak altıncı sıraya yükseldi.

IFFHS’de açıklanan listede 16 kaleci yer alırken Türkiye’den Muslera dışında başka bir isim sıralamaya giremedi. Geçen sezon 39 maçta kalesinde 29 gol gören Muslera ligde bir de penaltıdan gol atmayı başarmıştı.

KayraBey

KayraBey

Üye
Volkan nerde :aha:

• Beğen
Tepkiler: 'Sefer
India

India

Üye
    Konu Sahibi
avrupada volkanı sallayan mı var :D ligimizin en iyi kalecilerinden ama devamı yok. kendisinin herhangi bir turnuvada hiçbir başarısını görmedik daha

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Joe Hart ilk 3 oynar kesinlikle.Valdes den çok daha iyi.
Benim listemde Volkan bu listeyi sallar.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
'Sefer

'Sefer

Üye
Galatasarayımızı dünyanın 1. sırasında gördüğümüz gibi Musleramızıda göreceğiz inşallah :yuru

seribro

seribro

Üye
nasıl bir mantık o anlayamıyorum sanki milli takım her turnuvada varda volkan yok galatasaray fener maçında fener 3 defa gitti galatasarayın kalesine 2 gol yedi muslera galatasaray kaç defa geldi ben sayamadım sadece bir gol yedi volkan oda serbest atıştan sonra volkan hiçbir yerde yok diyorsunuz

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bu oyları kim vermiş :hmmm

e.c

Üye
Muslera <3

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Valdes , buffondan , cech den daha mı iyiymiş ...Harbiden çok güldüm ...:ehe

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Barcelona çok kazanınca Valdes de parmagnı yalamıs.
Aynı sey malum kaleci için de geçerli.Az pozisyon veren bir takım var bu yüzden az gol yiyor.
Ama bi bakıyosun 3 kez gelen takım 2 gol atabiliyor o kaleciye.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
benim gözümde en iyi kaleci Casillas.
Valdes ilk 10'a rahat giremez, fazla kaleci tanımadığım halde. O kadar kötü yani. Adama top geldiği yok Pique ve Puyol sağolsun, gelince de yiyor zaten :ehe

Volkan Türkiye'nin en iyi kalecisidir. Muslera daha dün geldi, Volkan yıllardır aynı performans.

Türe

Türe

Üye
benim gözümde en iyi kaleci Casillas.
Valdes ilk 10'a rahat giremez, fazla kaleci tanımadığım halde. O kadar kötü yani. Adama top geldiği yok Pique ve Puyol sağolsun, gelince de yiyor zaten :ehe

Volkan Türkiye'nin en iyi kalecisidir. Muslera daha dün geldi, Volkan yıllardır aynı performans.

katılıyorum volkan 1 numara :oke: Cenk kendini geliştirirse belki volkan gibi olabilir :hmmm

xxSadrazamxx

xxSadrazamxx

Üye
valdes 3 mü???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...